Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:
Strony: « 1 2 3 »   Do dołu

Autor Wątek: [100] HOLENDER majraf  (Przeczytany 10191 razy)

ciociababcia

  • Gość
Re: [100] HOLENDER majraf
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 16, 2010, 12:45:02 12:45 »

Eeeee a gdzie tam ja spokojna jak nikt inny na tym forum  ;)
Czasami tylko tak mi jakoś s....o ale to tylko starość albo klimakterium pomieszane z andropauzą :(
 :D
Zapisane

boggi

  • Gaduła
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 56
Re: [100] HOLENDER majraf
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 16, 2010, 18:43:05 18:43 »

Proszę , proszę piękny zbiornik , jak tylko bedę w okolicy , to muszę zobaczyć na żywo no i wysępić trochę kolorowego zielska :)

majraf

  • Rozgadany
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 20
Re: [100] HOLENDER majraf
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 17, 2010, 05:49:39 05:49 »

Cytat: "boggi"
Proszę , proszę piękny zbiornik , jak tylko bedę w okolicy , to muszę zobaczyć na żywo no i wysępić trochę kolorowego zielska :)
zapraszam :)
Zapisane

marti

  • Gość
Re: [100] HOLENDER majraf
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 17, 2010, 08:17:59 08:17 »

Widzę że Aqua Substrate na początku sprawia trochę problemów lecz jak baniak dojrzeje i zacznie prawidłowo funkcjonować dopiero wtedy pokazuje swoje piękno. Ja również tak miałem na tym podłożu.

Akwa super kolorowe jak przystało na holendra z dużą różnorodnością roślin w doskonałej kondycji. Jak dla mnie brakuje troszkę porządnego hardscapu ale w Holenderskim to nie pasuje. Jeszcze raz pogaratulować ładnego baniaczka.
Zapisane

adriaco

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2514
Re: [100] HOLENDER majraf
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 17, 2010, 22:19:58 22:19 »

Cytat: "majraf"
Seba-Sebą ale widzę że ciociababcia też niezły zadziora ;)

I to jeszcze jaka  :lol:  ;)
Poczytasz forum to zobaczysz kto sie najwiecej przekomarza szczegolnie sobie upodobała moja osobe , ciociobabcia jedna  :twisted:
Zapisane
300L Palety,128L Nature,42L Cube Iwagumi

Monika

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 600
Re: [100] HOLENDER majraf
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 18, 2010, 09:11:20 09:11 »

Ja skwituję twoje akwarium tak - cud,miód i orzeszki : )
Zapisane
hakuna matata :)

majraf

  • Rozgadany
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 20
Re: [100] HOLENDER majraf
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 20, 2010, 13:46:16 13:46 »

Trochę podrosło :)
Zapisane

ciociababcia

  • Gość
Re: [100] HOLENDER majraf
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 21, 2010, 13:47:22 13:47 »

"@","sinia","wredota","dręczycielka" i wogóle....... :evil:
 :D wcale Ci nie zazdroszczę :D szkoda byłoby takiego zbiorniczka  :D
Zapisane

majraf

  • Rozgadany
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 20
Re: [100] HOLENDER majraf
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 07, 2010, 09:43:28 09:43 »

Cytat: "ciociababcia"
"@","sinia","wredota","dręczycielka" i wogóle....... :evil:
 :D wcale Ci nie zazdroszczę :D szkoda byłoby takiego zbiorniczka  :D

też Cię lubię 8-)
Zapisane

ciociababcia

  • Gość
Re: [100] HOLENDER majraf
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 15, 2010, 18:52:05 18:52 »

Witam
Marcela publicznie przepraszam za te niewyważone,pisane pod wpływem,oczywiście pozytywnych,emocji słowa.Nawet mi nie przyszło do tego durnego,starego łba,że możesz to niewłaściwie odebrać,tu nie ma co się tłumaczyć bo co bym nie napisała i tak mnie to nie usprawiedliwia tym bardziej,że nie znamy się osobiście i masz 100% racji,że nieładnie z mojej strony tak sobie pozwalać :oops: ,nie mniej jednak dziękuję za tak inteligentne i kulturalne zwrócenie uwagi i zapewniam,że nie było moją intencją Cię obrazić a wręcz przeciwnie,doceniam Twój trud i ciężka pracę włożoną w aranżację tak gustownego zbiornika i utrzymywanie go w takim stanie jak nam pokazujesz,wiem co to znaczy bo też mieliśmy i mamy zbiorniki roślinne.
Mam tylko nadzieję,że nie przyczyniłam się do Twojego niebywania na forum bo szkoda by było by ktoś z takim smakiem w urządzaniu holendrów nagle stąd zniknął i nie zdążył przekazać innym swojej wiedzy i doswiadczeń.
Pozdrawiam i wybacz starej ciotce :oops:  
Iwona
Zapisane

majraf

  • Rozgadany
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 20
Re: [100] HOLENDER majraf
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 15, 2010, 19:41:37 19:41 »

ciociababcia ej ej ej !!!!! to nie tak!!! jeny teraz ja Cię będę przepraszać ehhehe doskonale zrozumiałam Twój żart i nie mam do Ciebie żadnego żalu. To forum bardzo mi się podoba bo wszyscy są wyluzowani i można pozwolić sobie na takie teksty  ;) i żadne komentarze nie rozbawiły mnie jak Twoje :D  A więc ciotka!! nie mam czego Ci wybaczać i już.
pozdrawiam :)
Zapisane

rafał.gorzów

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2238
Re: [100] HOLENDER majraf
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 15, 2010, 19:53:13 19:53 »

Post zostal usuniety na prosbe jego autora. Wiecej informacji znajduje sie watku na forum pod adresem http://www.akwa.szczecin.pl/index.php?topic=49907
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2012, 18:35:59 18:35 wysłana przez rafał.gorzów »
Zapisane
-ocenzurowano-

majraf

  • Rozgadany
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 20
Odp: [100] HOLENDER majraf
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 21, 2010, 07:44:44 07:44 »

Witam
Akwarium na dzień dzisiejszy wygląda właśnie tak. Doszło kilka gatunków roślin.  Od września do listopada miałam problem z pełzaczem bagiennym i ludwigia repens, podgniwały od korzenia, już myślałam że stracę te gatunki, nie wiem dlaczego tak się działo, MIAŁ KTOŚ Z WAS TEŻ TAKI PROBLEM???  Teraz sytuacja jest opanowana i mogę bawić się dalej :D


ROŚLINY: Alternanthera Reineckii Lilacina, Ammania senegalensis, Blyxa Japonica, Elatine Triandra, Eustralis Stellata, Didiplis Diandra, Glossostigma elatinoides, Hemianthus micranthemoides, Heteranthera Zosterifolia, Hydrocotyle Leucocephala, Limnophila Aromatica, Lobelia Cardinalis, Ludwigia Arcuata, Ludwigia Natan, Ludwigia Repens, Ludwigia spec. "Cuba", Lysimachia nummularia-Aurea, Mayaca Fluviatilis, Micranthemum Umbrosum, Myriophyllum Ussuriense, Pogostemon Helferi, Potamogeton Gayi, Proserpinaca Palustris "Cuba", Rotala Macrandra  Green, Rotala Macrandra, Rotala Rotundifolia, Rotala Rotundifolia Green,  Rotala Wallichii, Staurogyne sp.

ZWIERZACZKI: Otosek x 4, Microrasbora sp. Galaxy x 8, Bystrzyk Amandy ok. 15, Neon zielony ok. 12, Promienniczka Wernera ok.10, Krewetka Red Cherry

aparat mam nowy i jakieś dziwne te zdjęcia są albo ja, bo nie potrafię go ustawić  :oops:
Zapisane

mario_k3

  • Moderatorzy
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 984
Odp: [100] HOLENDER majraf
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 21, 2010, 09:03:27 09:03 »

Witam!
Bardzo ładnie i kolorowo. Dopracowna i każdym calu kompozycja. Rośliny wyglądają na bardzo zdrowe.
Z tym podgniwaniem korzeni to może były jakieś strefy beztlenowe. Dobrze jest co jakiś czas pogrzebać pod korzonkami nie koniecznie palcami no chyba, że armia świderków to robi za Ciebie.

Jedyne co bym zrobił to przyciął rośliny, te po obu bokach by nie stykały się z powierzchnią wody.

Tak trzymaj.
pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2010, 13:15:02 13:15 wysłana przez mario_k3 »
Zapisane

arturix

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 422
Odp: [100] HOLENDER majraf
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 21, 2010, 12:38:07 12:38 »

nawet nie zdawałem sobie sprawy że w aqa może być tyle mnóstwo od groma kolorów - wow :D:D
Zapisane
:Dakwarystycznym faszystom mówię  - nie
Strony: « 1 2 3 »   Do góry