Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:
Strony: 1   Do dołu

Autor Wątek: NASZE BOJOWNIKI  (Przeczytany 3045 razy)

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
NASZE BOJOWNIKI
« dnia: Marzec 10, 2013, 20:57:18 20:57 »

Coraz więcej osób na forum pisze że ma w zbiornikach bojowniki  ;D proponują wklejać w tym wątku zdjęcia swoich bojków ,zrobimy małą galerię forumowych piękności  ;D a inni zobaczą różnorodność tych pięknych ryb  ;)
Na początek wkleję zdjęcia naszych bojowników.Są one ze zbiornika 112l ,bez straty pogłowia  :D  4 samce i 6-7 samic,zależnie jak ,któraś z nich idzie do zbiornika tarliskowego,mimo to zawsze w ogólnym są gniazda tarłowe.
Pierwsze 3 zdjęcia przedstawiają szczępiastego gościa ,budującego właśnie gniazdo.
Następne 4 zdjęcia to "Acze"samiec z genem giant,wielkość tułowia 7-8 cm,nazwaliśmy go tak ze względu na odbarwienie płetw,jak by go ktoś w wybielaczu zamoczył,biedak właśnie po tarle  ;D popatrzcie na poszczególne promienie płetw.
Ostatni to "Icek"samiec też z genem giant,dominujący w zbiorniku ,ale tylko do czasu jak inne nie zaczynały budować gniazda  ;D
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.

kazikk

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 456
  • JBP
Odp: NASZE BOJOWNIKI
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 10, 2013, 21:35:29 21:35 »

Bojownik o imieniu Yuri, odmiana Delta  8)
Zapisane
><((((°>  ><((((°>

Sylphie

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 414
Odp: NASZE BOJOWNIKI
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 16, 2013, 18:12:54 18:12 »

Jako, że ktoś mnie skrzyczał, że jeszcze zdjęć nie dałam... oto taki szybki przegląd bojków które się u mnie przewinęły (niektórzy pewnie już je znają z tematów o moich baniakach).

Pierwsza ryba w moim życiu, czyli kubeczkowy VT kupiony do kuli, przeżył spoooro restartów i przeprowadzek, umarł jakoś po roku czasu.








Następnie HM trio, które niestety się rozpadło. Jedna samiczka jest obecnie u sawu, tak więc moje zdjęcia mogą być mocno nieaktualne, zaś samczyk należy do koleżanki, od której foto muszę dopiero wyżebrać :D





I moja ulubiona pani Herod, którą w wakacje planuję wytrzeć ze wspomnianym samcem koleżanki, zobaczymy co z tego wyjdzie.


Zapisane
Dupoko w głębie.

agunia997

  • Ogromna gaduła
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 125
Odp: NASZE BOJOWNIKI
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 16, 2013, 19:37:33 19:37 »

No to i mój brzydal, którego dziś kupiłam ;D













Zapisane
Strony: 1   Do góry