Zachodniopomorskie Forum Akwarystyczne > Pomóżmy sobie

Giełdy w Szczecinie

(1/31) > >>

promieniowanie:
Nie wiem czy temat już się nie przewalał, ale słyszałem pokątnie że są 3 giełdy: Molinezja, Kolejarz i... ?
Gdzie jest ta trzecia, może jest ich więcej, macie jakieś info ?

Myślę, że sporo osób interesuje ten temat więc zostaje przylepiony - zulix

promieniowanie:
Kolejarz (obok Rockera) istnieje, dzisiaj byłem, ale ceny to mają jak w Galaxy.
A tego Skalara nie polecasz.. chore, ceny, czy miernota...?

sanders:
byłem raz na 5-go lipca, duże ceny, mały wybór, ale to ogólnie stalo sie wizytowka szczecinskich gield. wszystkich trzech jak leci. kolejarz, to inaczej skalar, tak jak i 5-go lipca, ta sama nazwa. molinezja to ul. slaska / jantar.

Pawel:
Z tego co slyszalem to ta gielda na 5'go lipca to 'zbuntowani' z Molinezji ktorzy zalozyli wlasna gielde - taka konkurencja. Niestety, gdyby te wszystkie gieldy skupily sie w jedna "duza" to MOZE bylby jakis wybor, jakies normalniejsze ceny...ale w gruncie rzeczy po co mi gielda skoro to co mnie interesuje to przewaznie dostane od Kobry? No i nie wiem czy wiecie, ale Kobra tez wystawia sie w Kolejarzu...

Az lezka w oku sie kreci, jak sie czlowiekowi przypomnie to jak bylo kiedys, gdy akwarysci sobie pomagali i nie robili tego dla kasy a dla satysfakcji...coz, mam nadzieje ze chociaz My - forumowicze - bedziemy tak do tego podchodzic...

Anonymous:
ja raz byłam w molinezji i jakoś nie podoba mi sie tam. wolę kolejarza. zawsze dostaję rabacik lub gratisy, atmosfera jest dużo lepsza, można pogadać, jak od stałych sprzedawców biorę to zawsze zdrowe.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej