Zachodniopomorskie Forum Akwarystyczne > Partnerzy

Paintball Tournament - pt-paintball.pl

(1/5) > >>

barren:
Witam wszystkich, oprócz akwariów moje drugie hobby czyli paintball.

Jak byście chcieli trochę pobiegać po lesie i się zrelaksować inaczej niż patrząc na akwaria to zapraszam.
Dla forumowiczów rabacik 20zł/usera (standardowa cena 120zł).

w razie pytań pisać :)

tu można poczytać: www.pt-paintball.pl

Pawel:
Opowiedz cos wiecej:) terminy, grupy itp

barren:
Grupa minimum 10 osób. Terminy - weekendy (na razie 28 lipca zajęty i dwa weekendy we wrześniu), bo to moje hobby.

Spotykamy się, na mieście (preferowane rondo Zdroje), musicie mieć jakieś auto, chodź taksówki też jeżdżą do lasu ;) Jedziemy na punkt zborny, przebieracie się w mundury które wam dostarczam, krótkie szkolenie BHP. Wydanie kul i jazda :] Gramy połączenie speedball'a z woodball'em czyli max 15min potyczki w lesie (teren jest stały - dwa pola wielkości boisk do piłki nożnej). Po około 4 grach rozpalamy grilla i kładziecie na niego swoje jedzonko, piwkować można w granicach rozsądku ;) Potem jedziemy dalej aż wam się kule skończą. Rezerwować sobie trzeba cały dzień - mniej więcej od 12 (opcja dla śpiochów) do 16-18. Max grupa 20 osób. Można na polu dokupować kule w workach po 500 szt.

Z praktyki zawsze dobrze jest zebrać zaliczki bo zawsze wszyscy chętni a potem przychodzi 6 osób ;) w pracy mi się jeszcze nie udało zebrać ludzi a pracuje 2500 osób.

Zabawa przednia, kobiety też grają, siniaki schodzą po tygodniu :)

Pavulon:
Łee jak coś ide w ciemno 8) Powiedz jeszcze jak z dzieciakami- bo mój 8-latek się zapłacze jak go bym nie zabrał...
A jakie gratisy jak powyżej 15 osób? Gdzie mniej więcej jest to pole do gry? pzdr

Kasia:
Kilka lat temu byłam na takim paintballu, świetna sprawa!! Oprócz paintballa była jeszcze możliwość jeżdżenia quadem po wertepach  ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej