Zachodniopomorskie Forum Akwarystyczne > Recenzje

Firma AQUAEL poszukuje testerów sprzętu!

(1/5) > >>

AQUAEL:
Firma AQUAEL poszukuje osób chętnych do testowania swoich nowych produktów. Oferujemy nieodpłatne, bezzwrotne przekazanie sprzętu w zamian za wypróbowanie go i zamieszczenie na wybranym forum akwarystycznym fotorelacji z przebiegu testowania oraz odesłanie do firmy AQUAEL wypełnionej ankiety konsumenckiej. Dzisiaj mamy do przekazania zestawy akwariowe AQUAEL LEDDY AQUARIUM SET o pojemności 54 l (wyposażone w nowoczesne oświetlenie ledowe, filtr i grzałkę) oraz grzałki AQUAEL COMFORTZONE GOLD ze stykami termostatu pokrytymi warstwą złota. Osoby zainteresowane testowaniem tych produktów prosimy o kontakt mailowy pod adresem pawel.zarzynski@aquael.pl.

AQUAEL:
Szanowni Państwo,
bardzo dziękujemy za odzew na nasz apel w sprawie testowania produktów AQUAEL. Zainteresowanie ze strony użytkowników forów akwarystycznych przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania. W ciągu zaledwie kilku godzin w odpowiedzi na informacje zamieszczone na kilkunastu forach akwarystycznych otrzymaliśmy ponad 200 zgłoszeń. Z oczywistych względów nie jesteśmy w stanie nawiązać współpracy ze wszystkimi chętnymi dlatego spośród nich wybraliśmy grupę osób do testowania naszych grzałek oraz zestawów akwariowych. O wyborze decydowała zarówno kolejność zgłoszeń jak również ciekawy pomysł na test zaprezentowany przez poszczególne osoby. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim chętnym, którzy zgłosili się w odpowiedzi na nasze ogłoszenia. W najbliższym czasie skontaktujemy się z wybranymi osobami w celu przekazania produktów do testowania. Zachęcamy do uważnego śledzenia forów internetowych bowiem już wkrótce zwrócimy się do Państwa z prośbą o przetestowanie kolejnych naszych nowości.

Pawel:
Super inicjatywa! :)

arsik:
Nie chcę być zbytnio podejrzliwym, ale wydaje mi się, ze jednak tego sprzętu dajecie to testów bardzo mało, a robiciee duży szum wokoł tego. E-mail wysłany kilka minut po ogłoszeniu i otrzymałem info, że juz testwrów nie ma, bo zdecydowała kolejnośc zgłoszeń, ale mam być czujny, bo moze niedługo pojawia się kolejne oferty testów. Ja od siebie dziękuję, juz nie skorzystam.

walteri:
wysłałeś swój adres jak wiekszość z nas, powstała całkiem niezła baza danych, teraz tylko czekać na spam, mnie tylko zastanawia czyj to pomysł

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej