Zachodniopomorskie Forum Akwarystyczne > >375

Słynna ;) 450 od Agnieszki

(1/3) > >>

domowe.zoo:
W końcu znalazłam czas, aby wrzucić kilka fot z początków tworzenia oraz stanu obecnego mojej 450, która swego czasu wzbudziła ogromne zainteresowanie na forum ;) [ http://www.akwa.szczecin.pl/sprawy-forum/odp-oddam-akwarium-450l/]

Foty z transporu oraz okresu "nieużytecznego 'zajmowacza' miejsca" tutaj: http://www.akwa.szczecin.pl/podziekowania/450litrow-od-agi/

Po jakimś miesiącu mój Tata znalazł czas i wenę twórczą aby skonstruować odpowiednią szafkę pod akwa:
[attachimg=1]

Zaczęło się wymyślanie aranżu... i wymyślanie... i wymyslanie...
W koncu stanęło na...nic oryginalnego - towarzystki holender ;)
Sprzęt, kamyki (znaczy podłoże ;)), roslinki, rybki i inne gadziny i gadżety ;)

W końcu napełnianie baniaczka :) Jak dla mnie najpiękniejszego ::)
[attachimg=2]

Jan:
Fajny korzeń.

domowe.zoo:
No i zaczęły sie pierwsze problemy - obślimaczony korzeń... Ech, jeszcze nie ma mieszkańców a już prośba na Forum o pomoc :)
Jednak po jakimś czasie, mocnej filtracji i wpuszczeniu pierwszych "ochotników przymusowych" okazało się, że to, co otoczyło korzeń jest zjadliwe i szybko zostalo usunięte (znaczy zjedzone!).
Pojawiali się kolejni mieszkańcy... Część zakupiona, część przygarnięta z Forum ale i od znajomych likwidujących swoje baniaczki:
[attachimg=1]

Pavulon:
Bardzo ładne :D Pomyśl jak było by piękne jakby było całe na piachu tak jak ta część z korzeniem... Podasz obsadę, czy to co na fotach to wszystko? pzdr i powodzenia

domowe.zoo:
Po wielu bojach i trudach, włącznie z chorobami i likwidacją glonów, przy okazji której odeszło niestety wiele rybek, akwa na dzien dzisiejszy ładnie zarasta, mieszkańcy rosną i chyba w końcu coraz bardziej przypomina mojego upragnionego holendra!
tutaj fota z dzisiaj - przed porządkami i robiona po ciemku, stąd kiepska jakość, ale jutro wrzucę ładniejsze :) Aha i jeszcze dokładny opis według schematu ;)

[attachimg=1]

Pozdrawiam wszystkich, którzy myśleli, że z tego akwa nic już nie bedzie... ;)
Jak dla mnie był to najpiekniejszy prezent jaki mogłam sobie wymarzyć :)
Wiem, że z takim akwa nie mogłabym startować w żadnym konkursie i pewnie baniak każdego z Was jest ładniejszy, ale mnie sie mój podoba i już :)
Agnieszka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej