Zachodniopomorskie Forum Akwarystyczne > DIY

AquaDream 2015

(1/6) > >>

Vascom:
Witam.
Po twardych negocjacjach z moja druga polowa doszliśmy do porozumienia i będę mógł postawić zbiornik 200x70x60(70) po wcześniejszym remoncie pokoju.
Nie wiem czemu ale jestem pewny ze rozmowa z moja luba to była najłatwiejsza cześć mojego planu. Co do trudniejszej części, skąd wytrzasnąć plany budynku ewentualnie jakiegoś speca który podpisze się pod tym akwarium. Czyli da mi gwarancję że po zalaniu tych 980l plus sump 200 lub 300l nie spadnę z tym piętro niżej :D
Wogóle znajdę kogoś takiego kto mi da jakiś papier na to?? Jaki koszt takiego autografu:) Bo ubezpieczyciel mieszkania pewnie chętnie taki papier będzie chciał w razie czego.
Pozdrawiam.

jacky:
Hmm dobry temat kolega podrzucił też mnie to ciekawi z racji tego że też mam w planach postawić coś takiego troszkę mniejsze  ;) A jak to jest z u ubezpieczeniem akwarium co obejmuje?

Vascom:
W duszy mam czy da się ubezpieczy akwa bardziej mnie interesuje papier ze strop wytrzyma takie obciążenie i mogę bez problemu stawiać takie akwarium. W razie gdyby coś było nie tak to mam podkładkę u ubezpieczyciela:) Czytajcie: Kto się podłoży pod moje hobby:p

Chociaż ciekawe czy da się ubezpieczyć akwarium i co by takie ubezpieczenie obejmowało :)

CookieMonster:
W tej okolicy to chyba tylko  http://akwarium.szczecin.pl/ a robili nawet 10 razy większe zbiorniki. Jak się nie mylę dają 5 lat gwarancji.

Vascom:
Hmmm i firma ta podpisze mi papier że strop wytrzyma takie obciążenie??

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej