Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:
Strony: 1   Do dołu

Autor Wątek: Dzikie PALETKI - foto specjalnie dla Admina ;-)  (Przeczytany 6241 razy)

arsik

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 353
Dzikie PALETKI - foto specjalnie dla Admina ;-)
« dnia: Styczeń 10, 2010, 16:51:32 16:51 »

Foto specjalnie dla Admina ;-P

















To są foty dzikich paletek od dostawcy, gdzie kupuje ryby. Kondycja jak widać. Ale może niech się wypowiedzą znawcy.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2010, 09:42:57 09:42 wysłana przez ciociababcia »
Zapisane
www.akwapasja.pl
https://www.facebook.com/akwapasjaPL
Mój fishroom: Pyrzycka 33, Szczecin.
Tel. 608 585 535. Zapraszam.

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Re: Dzikie PALETKI - foto specjalnie dla Admina ;-)
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 10, 2010, 18:49:05 18:49 »

Artur a czy możesz zapytać o Alenquer  Curipera ?może mają takie piękności? jeśli tak to zapytaj jaka była by cena za rybę.
Ryby ze zdjęć są bardzo ładne i zdrowiutkie,ale my już troszkę "oliwki" mamy,chociaż kto wie czy nie pokusimy się o nowy zakup :oops: ten Tefe Green kusi cholernie :? tylko jak to po nowym roku ,braki gotowizny niestety :( ,teraz trzeba zacząć odkładać kaskę.
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.

arsik

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 353
Re: Dzikie PALETKI - foto specjalnie dla Admina ;-)
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 10, 2010, 23:13:30 23:13 »

Cytat: "Sławek"
Artur a czy możesz zapytać o Alenquer  Curipera ?

Wiem, wiem już Alai o nie pytał ;-) Wiem, że bywają i na bank nie kosztują 600€ ;-)
Zapisane
www.akwapasja.pl
https://www.facebook.com/akwapasjaPL
Mój fishroom: Pyrzycka 33, Szczecin.
Tel. 608 585 535. Zapraszam.

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Re: Dzikie PALETKI - foto specjalnie dla Admina ;-)
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 11, 2010, 09:58:40 09:58 »

Artur nie koniecznie musiały by to być ryby 14-15cm,śmiało mogą być nawet 10 cm ;) troszkę czasu i by podrosły,kwestia tylko ceny.Oczywiście teraz jaki kolwiek zakup odpada,ale dobrze wiedzieć na czym się stoi i ile gotowizny w razie czego przygotować :)
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.

arsik

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 353
Re: Dzikie PALETKI - foto specjalnie dla Admina ;-)
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 12, 2010, 11:35:42 11:35 »

Cytat: "Sławek"
Artur nie koniecznie musiały by to być ryby 14-15cm,śmiało mogą być nawet 10 cm ;) troszkę czasu i by podrosły,kwestia tylko ceny.Oczywiście teraz jaki kolwiek zakup odpada,ale dobrze wiedzieć na czym się stoi i ile gotowizny w razie czego przygotować :)

Sławku, ale większość oferowanych ryb ma 12-15cm i czasem więcej. Takie są i takie mogę sprowadzić. Jedynie HECKELE są mniejsze, ale 15cm też bywają, bo występują w kilku rozmiarach.
BTW są jeszcze tzw Discus dziki mix. To nie oznacza, że są tam jakieś ryby chore, ale mogą tam być tzw chłopcy do bicia (wiem, że w paletkowych stadach prócz ryby alfa i takowe są). Cena ryby mix-u 60zł.
Zapisane
www.akwapasja.pl
https://www.facebook.com/akwapasjaPL
Mój fishroom: Pyrzycka 33, Szczecin.
Tel. 608 585 535. Zapraszam.

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Re: Dzikie PALETKI - foto specjalnie dla Admina ;-)
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 12, 2010, 16:28:17 16:28 »

Artur ,tak na prawdę to taki mix był by interesujący pod warunkiem że właśnie nie były by to ryby z tych tak zwanych "chłopców do bicia",bo takie ryby mają już zakłucony wzrost przez odganianie od jedzenia i stresowanie poprzez wieczne gonitwy :( .Gdyby były to ryby,które zostały wymieszane w transporcie lub nie opisane do transportu, to już zmienia postać rzeczy i takie ryby mogą być bardzo wartościowe.
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.
Strony: 1   Do góry