Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:
Strony: 1   Do dołu

Autor Wątek: Tiger  (Przeczytany 3723 razy)

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Tiger
« dnia: Październik 08, 2010, 11:28:16 11:28 »

Nasze Tigerki to zakup z Warszawy,są to krewetki z odłowu i wiadomo że nie są tak piękne jak selekcjonowane,nie mniej jednak jest to bardzo dobry materiał do tak zwanego "mieszania krwi"
Krewetki te potrzebują troszkę twardszej wody jak inne ale w dobrych i odpowiadających im warunkach nie są problematyczne.
Przy zakupie "odłowu" można spotkać krewetki z zabarwieniem czarwieni czy niebieskiego kolorku,nie są to jednak Red Tigery czy Blue Tigery ale przyczyniły się one do uzyskania własnie tych odmian poprzez wielokrotne krzyżowania.
Na zdjęciach "noszące" samiczki i na kolejnym samiec ,widać jaki szczupły  ;D
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.

Adek

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 577
    • http://www.akwa.szczecin.pl/
Odp: Tiger
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 08, 2010, 17:03:01 17:03 »

Fajne Tiger'ki ;D
Teraz czekać na maluszki, jak będą po akwarium "biegać" :P
Zapisane
!!! DO ODWAŻNYCH ŚWIAT NALEŻY !!!

aliatic

  • Gość
Odp: Tiger
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 08, 2010, 22:49:59 22:49 »

sa swietne. czy to jest ten sam zbiorowy zakup z Warszawy swego czasu, czy moze jakis inny? aha, no i w jakich warunkach (parametrach wody) je trzymacie?
Zapisane

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Odp: Tiger
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 08, 2010, 23:04:35 23:04 »

Grzegorz to są krewetki z pierwszego zkupu ;D,tylko część ich przetrwała nieszczęsne upały :(
Parametry? dawno tam nic nie grzebałem więc i nie wiem,ale będę musiał się zmobilizować i z samej ciekawości pomierzyć to co trzeba  ;D
W przyszłym tygodniu dołączy do nich 20 szt. nowych Tigerków,mam taką nadzieję że wszystko dojdzie do skutku bez problemu  ;)
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.
Strony: 1   Do góry