Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:
Strony: 1   Do dołu

Autor Wątek: Dlaczego Ramirez zjada bąbelki powietrza?  (Przeczytany 2715 razy)

matusia281

  • Ogromna gaduła
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 227
    • Nasza przygoda z akwarium
Dlaczego Ramirez zjada bąbelki powietrza?
« dnia: Maj 03, 2014, 15:41:57 15:41 »

Witam
Mam pytanko jak w temacie.
Chciałam dopowietrzyć akwa ponieważ moja cudowna parka Ramirezi złożyła w nim ikrę (bardzo mnie to zaskoczyło ponieważ samiczka jest bardzo mała - mniej więcej połowa samca). Podłączyłam pod brzęczyk kurtynę napowietrzającą i włożyłam do wody. Gdy tylko pojawiły się bąbelki to samiec Ramirezi rzucił się na nie i zaczął je jeść... :o :o :o :o olał ikrę i wszystko inne. Dodam że był po pysznym mrożonym posiłku z wodzienia.
Czy ktoś wie o co może chodzić? Czy to może mu zaszkodzić?
Zapisane
72 L panorama, 1 bojownik (Karolek), 1 zbrojnik L104 (Yumini), 4 Otoski, nie określona ilość krewetek Red Cherry, 2 krewetki Amano, ślimaki (helenki, zatoczki, świderki), narybek bojownika (21 szt) i gupika (3 szt) + korzenie, skałki, roślinki.

domcia920202

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 755
Odp: Dlaczego Ramirez zjada bąbelki powietrza?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 03, 2014, 15:45:55 15:45 »

Chciał się dotlenić... Wiesz - te sprawy - dzieci i w ogóle :D
hehe
Nic mu się nie stanie :P u mnie neonki i modrooki tez czasem łapią bąbelki - bojownik  w  sumie też - myślą że to jedzonko :P
Zapisane

matusia281

  • Ogromna gaduła
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 227
    • Nasza przygoda z akwarium
Odp: Dlaczego Ramirez zjada bąbelki powietrza?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 03, 2014, 15:52:07 15:52 »

Chciał się dotlenić... Wiesz - te sprawy - dzieci i w ogóle :D
hehe
Nic mu się nie stanie :P u mnie neonki i modrooki tez czasem łapią bąbelki - bojownik  w  sumie też - myślą że to jedzonko :P

Mam nadzieję, że nic mu nie będzie;) Dzięki Domcia ;)
Zapisane
72 L panorama, 1 bojownik (Karolek), 1 zbrojnik L104 (Yumini), 4 Otoski, nie określona ilość krewetek Red Cherry, 2 krewetki Amano, ślimaki (helenki, zatoczki, świderki), narybek bojownika (21 szt) i gupika (3 szt) + korzenie, skałki, roślinki.
Strony: 1   Do góry