Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:
Strony: « 1 2 3 4 5 6 »   Do dołu

Autor Wątek: Re: Kilka fotek zbiorników Iwonki i Sławka  (Przeczytany 21084 razy)

Pawel

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4823
    • Zachodniopomorskie Forum Akwarystyczne
Re: Kilka fotek zbiorników Iwonki i Sławka
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 27, 2009, 16:02:57 16:02 »

Czy ja jestem w mniejszości, która nie była u Was?
Zapisane
Dobry dyplomata improwizuje to, co ma powiedzieć oraz dokładnie przygotowuje to, co ma przemilczeć
Charles De Telleyrand-Perigord

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Re: Kilka fotek zbiorników Iwonki i Sławka
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 27, 2009, 17:03:27 17:03 »

Paweł,zapraszamy, :)  jak wszystkich zresztą,zawsze to jakaś możliwość pogadania i wymiany doświadczenia,co prawda to wszystko stoi w biurze ale miejsca jest a i browar pod nosem :D
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.

Vishakha

  • Gość
Re: Kilka fotek zbiorników Iwonki i Sławka
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 27, 2009, 19:33:36 19:33 »

Ja tez w tej mniejszości :)
Zapisane

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Re: Kilka fotek zbiorników Iwonki i Sławka
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 27, 2009, 19:53:39 19:53 »

Jutro piątek,ma być Witek ,w niedzielę Łukasz ,a kto nas odwiedzi w sobotę :?: .Wszyscy są zawsze mile widzeni więc szczerze zapraszamy,Grzesiu wie jaki ze mnie gaduła :? i nie raz ciężko mi przerwać  :oops:.Mamy was zapraszać imiennie?,pakować tyłki w auta i wio do nas,pogadamy,pifko obok ;)
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.

vtec

  • Gość
Re: Kilka fotek zbiorników Iwonki i Sławka
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 27, 2009, 20:03:25 20:03 »

Przefantastyczni ludzie.Bylem tam tylko raz ale z niecierpliwoscia czekam na nastepny.Czuje jakbysmy sie znali od lat.Oni maja w sobie tyle ciepla ze nawet nie potrzebuja grzalek w akwariach  :lol:
Zapisane

Vishakha

  • Gość
Re: Kilka fotek zbiorników Iwonki i Sławka
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 27, 2009, 20:04:46 20:04 »

Te Pifffkoo strasznie Kusi kiedy kolejny Zlot Akwarystyczny ? :)
Zapisane

marti

  • Gość
Re: Kilka fotek zbiorników Iwonki i Sławka
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 27, 2009, 20:27:16 20:27 »

Hehehe i nie tylko Grzesiu wie jaki z Ciebie Sławku Gaduła, znam to z autopsji  8-)  także nie jestem w mniejszości  :mrgreen:
Zapisane

FryzjeR

  • Ogromna gaduła
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 109
Re: Kilka fotek zbiorników Iwonki i Sławka
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 29, 2009, 15:24:20 15:24 »

Jednak podłuzne akwaria maja swój urok. Naprawdę fajna sprawa, ładne te paletki, chętnie bym kupił niedrogo;)
Zapisane
Najwieksza złota rybka świata - Guiness R
http://www.youtube.com/watch?v=3ed7B6ug ... re=channel

lukaso2504

  • Ogromna gaduła
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 278
Re: Kilka fotek zbiorników Iwonki i Sławka
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 30, 2009, 17:07:12 17:07 »

Akwaria Iwonki i Sławka robią piorunujące wrażenie...;) Je po prostu trzeba zobaczyć na żywo;) Kto się waha czy pojechać, niech jedzie czym prędzej..  :D Ludzie bardzo mili;d Bardzo fajnie się rozmawiało;] Tylko trzeba sobie zarezerwować minimum te 2godzinki na rozmowe;d
Te roślinki co otrzymałem ledwo upchałem w akwarium ;)
Zapisane

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Re: Kilka fotek zbiorników Iwonki i Sławka
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 01, 2009, 16:06:23 16:06 »

Łukasz akwaria jak akwaria nic rewelacyjnego,teraz Ty masz małe zadanie,urabiaj tatę na tę ścianę w salonie 4m długości,bo Twój tato chyba załapie bakcyla,początak był dobry więc działaj  ;) :D
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.

lukaso2504

  • Ogromna gaduła
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 278
Re: Kilka fotek zbiorników Iwonki i Sławka
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 01, 2009, 17:04:43 17:04 »

Cytat: "Sławek"
Łukasz akwaria jak akwaria nic rewelacyjnego,teraz Ty masz małe zadanie,urabiaj tatę na tę ścianę w salonie 4m długości,bo Twój tato chyba załapie bakcyla,początak był dobry więc działaj  ;) :D

Uporam się z moją 112 litrówką;d Zacznie ona pięknie wyglądać, to sam będzie chciał większe ;);)
Zapisane

Pawel

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4823
    • Zachodniopomorskie Forum Akwarystyczne
Re: Kilka fotek zbiorników Iwonki i Sławka
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 01, 2009, 17:15:44 17:15 »

4 Metry w salonie...ahh marzenie.... dobrze że łącznie mam 5,5 metra:P na jednej ścianie (2+2+1,5)
Zapisane
Dobry dyplomata improwizuje to, co ma powiedzieć oraz dokładnie przygotowuje to, co ma przemilczeć
Charles De Telleyrand-Perigord

lukaso2504

  • Ogromna gaduła
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 278
Re: Kilka fotek zbiorników Iwonki i Sławka
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 01, 2009, 17:59:09 17:59 »

Cytat: "Alai"
4 Metry w salonie...ahh marzenie.... dobrze że łącznie mam 5,5 metra:P na jednej ścianie (2+2+1,5)
Za pierwszym razem nie porwałbym się na tak duży zbiornik... 500l max..
Zapisane

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Re: Kilka fotek zbiorników Iwonki i Sławka
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 01, 2009, 20:28:09 20:28 »

Paweł mój błąd w pisaniu :oops: ,4m ma ściana,ale nic nie stoi na przeszkodzie by Łukasz urobił swojego tatę na 4m zbiornik :D,co prawda widział u nas 2,5m baniaczek ale oczka jakoś mu się tak dziwnie zaszkliły :P ,no i te paletki tak jakoś fajnie wyglądają :) ,troszkę podpytywał co i jak no i myślę że"przepadł"w dobrym słowa znaczeniu.
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Re: Kilka fotek zbiorników Iwonki i Sławka
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 04, 2009, 15:49:22 15:49 »

Łukasz łatwiej jest utrzymać czystość w dużym zbiorniku,równowaga biologiczna jak już się ustabilizuje to praktycznie nic nie trzeba robić  :D,raz na jakiś czas przepłukać filterek i to w dodatku nie cały tylko"mechanikę".W tych zbiornikach ,które widziałeś u nas,praktycznie tylko dolewamy wodę i Iwonka co jakiś czas robi "przemeblowanie",mimo to widziałeś jak rybcie wyglądają,chyba im dobrze jak znów się szykują do małego bara-bara :lol: i to wszystkie na raz :evil:
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.
Strony: « 1 2 3 4 5 6 »   Do góry