Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:
Strony: « 1 2 3 4 5 6 »   Do dołu

Autor Wątek: Re: Kilka fotek zbiorników Iwonki i Sławka  (Przeczytany 21086 razy)

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Re: Kilka fotek zbiorników Iwonki i Sławka
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 17, 2009, 15:16:22 15:16 »

Może zobaczcie i oceńcie czy te maluszki rosną,zdjęcia telefonem robione dziś rano na szybko :D,w przyszlości może wkleimy troszkę zdjęć starszych naszych rybek.
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.

adriaco

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2514
Re: Kilka fotek zbiorników Iwonki i Sławka
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 17, 2009, 19:47:25 19:47 »

Sławek a jaka to krzyzowka RF i PBB
Zapisane
300L Palety,128L Nature,42L Cube Iwagumi

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Re: Kilka fotek zbiorników Iwonki i Sławka
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 18, 2009, 09:16:33 09:16 »

Seba rodziców tych ryb kupiliśmy jako jedną odmianę barwną pod nazwą Virgin(azja robi cuda z barwieniem ryb)po odstawieniu od astaksantyny i całkowitym wybarwieniu się ryb wyszło,że część ryb to brown a jedna samica to red ross i właśnie po nich są te maluchy.Czy są "czyste"?zobaczymy co dalej z nich będzie i wtedy może dobiorą się w jednym"kolorze".Mimo to w miocie było i jest część marlboro,to chyba jeszcze po dziadkach,niestety genetyka jest genetyką i tego nie zmienimy :D
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Re: Kilka fotek zbiorników Iwonki i Sławka
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 18, 2009, 09:33:29 09:33 »

To jest mamusia maluchów,zdjęcie w półmroku ze zbiornika tarliskowego,zawsze to milej,bo czym ciemniej tym przyjemniej :D
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.

vtec

  • Gość
Re: Kilka fotek zbiorników Iwonki i Sławka
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 18, 2009, 09:53:41 09:53 »

Sławek wykluły się już maluszki?Daj znać,może choć w niedzielę znajdę chwilę aby do was znów zajrzeć, teraz Magda mnie ekspoatuje jak może,tzn po meblach musiałem malować pokój :)
Zapisane

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Re: Kilka fotek zbiorników Iwonki i Sławka
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 18, 2009, 10:07:17 10:07 »

Witek,niestety rodzice zrzuciły ikrę ze stożka,zbyt wielki ruch na zapleczu był i jak wcześniej zauważyliśmy to im nie bardzo pasuje,widać czują zagrożenie i kończą opiekę tak nad ikrą jak i larwami.Ale nic straconego jak troszkę w firmie się uspokoi to pójdą znów do tarliskowego w spokoju i ciszy :D .Narazie i tak mało czasu na to by się całkiem nimi zajmować(a jest czym).Teraz odławiamy ryby żeby się "niepozaparzały",a wstrzymana ikra więcej krzywdy może zrobić jak pożytku,strata ikry czy larw nie pierwszyzna a zagłodzenie młodych to skur.... :oops: ,więc teraz do tarła zbytniej uwagi nie przywiązujemy.
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Re: Kilka fotek zbiorników Iwonki i Sławka
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 20, 2009, 12:24:56 12:24 »

To jest część naszych dorosłych palet,jeszcze uczymy się zdjęcia robić ,bo coś jeszcze odbija:D ,pierwsze zdjęcie to maluszki 4-5cm marlboro.
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.

arturix

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 422
Re: Kilka fotek zbiorników Iwonki i Sławka
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 20, 2009, 16:35:21 16:35 »

piękne kolory - nie znam się na paletkach ale wyglądają super :)
Zapisane
:Dakwarystycznym faszystom mówię  - nie

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Re: Kilka fotek zbiorników Iwonki i Sławka
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 28, 2009, 15:57:38 15:57 »

Artur jest kilka odmian,które nas "kręcom",ale niestety jeszcze nie teraz,może nowy zbiornik?nowe ryby?czas pokaże.W głowie myśli o dzikuskach,Heckel-ah,no ale cena jak na razie wstrzymuje,trzeba by było kupić około 10 szt. a to już idzie w tysiące zł.
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Re: Kilka fotek zbiorników Iwonki i Sławka
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 28, 2009, 16:11:23 16:11 »

Co prawda zdjęcie ze strony Pana Amano
II miejsce w kategori biotop,ale o czymś takim jak do tej pory tylko myślimy :(
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Re: Kilka fotek zbiorników Iwonki i Sławka
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 13, 2009, 16:38:11 16:38 »

Następne tarło :) ,zobaczymy ile z tego pozostanie i co wyrośnie,jak na razie mają 3 dni
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.

adriaco

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2514
Re: Kilka fotek zbiorników Iwonki i Sławka
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 13, 2009, 17:44:30 17:44 »

A samica to briliant bo samiec to fire solid red albo odwrotnie bo pyska nie widze
Czemu nie starasz sie parowac jednakowo barwnie
Wiem ze to nie łatwo jak sie ma kilka odmian w akwa to sie parza jak im pasuje  :D
Zapisane
300L Palety,128L Nature,42L Cube Iwagumi

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Re: Kilka fotek zbiorników Iwonki i Sławka
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 14, 2009, 09:11:56 09:11 »

Seba samica to brown,a tak jak napisałeś ,rybki mieszkają sobie wszystkie razem i tam się dobierają,niestety jak narazie mamy 3 samce(bez samicy) red melony i jak dobrze pójdzie to doczekamy się własnych samic.Ryby które kupowaliśmy w odmianach barwnych to albo same samice albo samce :x .Ostatnio pomyślałem żeby wybierając ryby nie brać tylko tych największych i najbardziej wyrośniętych,bo przecież te mniejsze to potencjalne samice.No ale teraz to narazie koniec z zakupami,troszkę już zbyt ciasno się robi w zbiornikach :D .
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Re: Kilka fotek zbiorników Iwonki i Sławka
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 20, 2009, 09:51:47 09:51 »

No i po ptokach!!!! ku przestrodze innym,nie odkażajcie wody przy karmiących dyskach wcześniej jak po upływie 14 dni! coś mnie naleciało i zachciało mi się profilaktycznie(mimo braku objawów)wlać preparat przeciwko pasożytom skrzelowym.Caaaaały wylęg w granicach 200 szt.pooooooszedł w zaświaty.Cholera wie co mi do łba odbiło,przecież do tej pory tego nie robiłem! Cóż trzeba poczekać na następne tarło.
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.

adriaco

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2514
Re: Kilka fotek zbiorników Iwonki i Sławka
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 20, 2009, 10:54:43 10:54 »

Oj Sławku , Sławku dyski odrobacza sie przed a nie po tarle  :ugeek:
Zapisane
300L Palety,128L Nature,42L Cube Iwagumi
Strony: « 1 2 3 4 5 6 »   Do góry