Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »   Do dołu

Autor Wątek: ZBIOROWE ZAMÓWIENIE KREWETEK (OFERTA CENOWA)  (Przeczytany 40522 razy)

sanders

  • Gość
Re: ZBIOROWE ZAMÓWIENIE KREWETEK (OFERTA CENOWA)
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 16, 2010, 11:51:24 11:51 »

Dobra to weź mi 10szt..

Czyli Sanders x 10 sztuk tigerków = 30zł :)
Zapisane

berbam

  • Ogromna gaduła
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 116
Re: ZBIOROWE ZAMÓWIENIE KREWETEK (OFERTA CENOWA)
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 16, 2010, 13:06:29 13:06 »

to ja czekam na nr konta i kiedy będzie odbiór zwierzaków? i skąd?
Zapisane

Lordes

  • Gość
Re: ZBIOROWE ZAMÓWIENIE KREWETEK (OFERTA CENOWA)
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 16, 2010, 19:04:39 19:04 »

Hej,
Ja bym był chętny na:
- 10 x Otocinclus Macrospilus = 25 zł
Zapisane

Pawel

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4823
    • Zachodniopomorskie Forum Akwarystyczne
Re: ZBIOROWE ZAMÓWIENIE KREWETEK (OFERTA CENOWA)
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 16, 2010, 21:37:30 21:37 »

Cytat: "sanders"
Cytat: "Alai"
Proponuję zapisy do spotkania forumowego włącznie i tam zbiórka pieniędzy. Jeżeli ktoś nie wpłaci do spotkania pieniążków to znaczy że nie zamawia.

Alai przestań już wymyślać. Nie każdy ma możliwość, więc pozostaw sposób zapłaty w gestii zamawiającego...

Jeżeli ja będę organizował całe zamówienie to będą właśnie takie zasady. Nie masz możliwości wpłacenia pieniążków na konto? Nie masz możliwości podrzucenia gotówki do ręki? Nie masz możliwości pojawienia się na spotkaniu? To że niby mamy za Ciebie założyć a potem się rozmyślisz z zakupu i pozostaniem z utopioną kasą i zbędnym balastem?
Nikt Ciebie do zamawiania nie zmusza, przecież możesz zamówić sobie sam kiedy tylko będziesz chciał i na jakich warunkach uda Ci się dogadać z drugą stroną.
Zapisane
Dobry dyplomata improwizuje to, co ma powiedzieć oraz dokładnie przygotowuje to, co ma przemilczeć
Charles De Telleyrand-Perigord

Centrum-zoo

  • Gość
Re: ZBIOROWE ZAMÓWIENIE KREWETEK (OFERTA CENOWA)
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 16, 2010, 23:20:11 23:20 »

myślę że i czs na mnie
zaczynamy :):):):):)
Otosek affinis lub macrospilus cena 2.5 zł - 30szt= 75
Krewetki:
Amano 2.5 zł- 40szt= 100
Atyopsis 6 zł- 30szt= 180
Atya 9 zł- 40szt= 360
Red nose 5 zł ( odłów, zabarwienie "nosa" czerwień pomarańcz lub żółć)- 30szt= 150
Orange 3 zł- 30szt= 90
Tiger 3 zł (odłów,mogę się trafić Blue lub Red Tiger)- 30szt= 90
Cantonensis 3 zł (odłów)- 20szt= 60
razem wychodzi 1105zł
Zapisane

marti

  • Gość
Re: ZBIOROWE ZAMÓWIENIE KREWETEK (OFERTA CENOWA)
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 17, 2010, 08:21:52 08:21 »

Przepraszam że się wtrącę ale uważam że takie ilości jak bierze Centrum-zoo to są typowo na handel a ta oferta raczej jest skierowana do forumowiczów hobbystów i na własne potrzeby. Może się mylę ale dla mnie to nie w porządku wobec sprzedawcy.
Zapisane

waskier

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 487
Re: ZBIOROWE ZAMÓWIENIE KREWETEK (OFERTA CENOWA)
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 17, 2010, 10:42:49 10:42 »

Cytat: "marti"
Przepraszam że się wtrącę ale uważam że takie ilości jak bierze Centrum-zoo to są typowo na handel a ta oferta raczej jest skierowana do forumowiczów hobbystów i na własne potrzeby. Może się mylę ale dla mnie to nie w porządku wobec sprzedawcy.

Raczej na pewno kolega Centrum-Zoo zamawia na handel, ale z drugiej strony, jak doczytałem, oferta jest skierowana do użytkowników tego forum - a Centrum chyba takim jest.
Jeśli sprzedawca nie będzie robił problemu, to i my nie powinniśmy.
Sławku, jako prowodyr zakupów i osoba to wszystko organizująca oświeć nas jak to wygląda ;) i zamknijmy już ten "temat"

Ps. marti, a ilu znasz forumowiczów którzy odwiedzają wyłącznie dział GIEŁDA? hę? Im też zabronić zamawiania?
Dajmy temu spokój.

Jak nigdy, pokojowo nastawiony, pozdrawia Waskier  :lol:
Zapisane

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Re: ZBIOROWE ZAMÓWIENIE KREWETEK (OFERTA CENOWA)
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 17, 2010, 10:54:49 10:54 »

Marku tak jak napisałem w pierwszym poście ,oferta jest dla użytkowników naszego forum, a jak widzisz Centrum-zoo jest właśnie takim,jak też zapewne wiesz nie wszyscy szczecińscy akwaryści są na naszym forum,więc nie mają możliwości kupna razem z nami , a będą mogli właśnie to zrobić chociażby w Centrum-zoo,które nie ukrywa (tak jak niektórzy )że ma sklep.Myślę że nie ma co tego dalej wałkować ,bo czy Centrum zrobi to z nami czy bez nas to i tak może sobie kupić "towar",tym bardziej że nikt nie kryje gdzie robimy zamówienie.Dodam może jeszcze że zostało uzgodnione na czyje konto przelewać pieniążki na zamówienie i jest to konto Żony-Admina,które podawane już było w temacie "licytacja na rzecz forum".lecz dla dobrego i przejrzystego załatwienia całości myślę że Pawłowi nie będzie problemem wkleić nr. konta jeszcze raz w tym wątku.
Przy tak dużym zamówieniu Centrum-zoo muszę się skontaktować ze sprzedawcą i zapytać czy będzie w stanie zrealizować w całości nasze zamówienie.Ostatnia dostawa to np. 300 szt Atyi z czego 200 już było zamówione przed nami,więc zostało tylko 100 do podziału,tak samo może być z innymi "stworkami".
Winien Wam jestem jeszcze małe sprostowanie,Otocinklusy to albo Affinis albo Makrospilus,sprzedający da znać ,które z nich będzie miał w ofercie,przepraszam za wprowadzenie Was w błąd,może będą oba gatunki? zobaczymy.
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.

agmyszka

  • Narybek
  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 13
Re: ZBIOROWE ZAMÓWIENIE KREWETEK (OFERTA CENOWA)
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 17, 2010, 11:49:41 11:49 »

Jeżeli mogę to również chcę się dołączyć do zamówienia:
Zamawiam:

- 6 x Otocinclus  = 15 zł
- 6 x Amano = 15 zł
- 2 x Atya = 18 zł
- 2 x Atiopsis = 12 zł
Razem 60 zł
Agnieszka
Zapisane

sanders

  • Gość
Re: ZBIOROWE ZAMÓWIENIE KREWETEK (OFERTA CENOWA)
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 17, 2010, 13:20:45 13:20 »

Cytat: "Alai"
Cytat: "sanders"
Cytat: "Alai"
Proponuję zapisy do spotkania forumowego włącznie i tam zbiórka pieniędzy. Jeżeli ktoś nie wpłaci do spotkania pieniążków to znaczy że nie zamawia.

Alai przestań już wymyślać. Nie każdy ma możliwość, więc pozostaw sposób zapłaty w gestii zamawiającego...

Jeżeli ja będę organizował całe zamówienie to będą właśnie takie zasady. Nie masz możliwości wpłacenia pieniążków na konto? Nie masz możliwości podrzucenia gotówki do ręki? Nie masz możliwości pojawienia się na spotkaniu? To że niby mamy za Ciebie założyć a potem się rozmyślisz z zakupu i pozostaniem z utopioną kasą i zbędnym balastem?
Nikt Ciebie do zamawiania nie zmusza, przecież możesz zamówić sobie sam kiedy tylko będziesz chciał i na jakich warunkach uda Ci się dogadać z drugą stroną.

czytaj cały wątek...
Zapisane

zyzka82

  • Narybek
  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 17
Re: ZBIOROWE ZAMÓWIENIE KREWETEK (OFERTA CENOWA)
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 17, 2010, 15:48:01 15:48 »

Jeżeli można to tez chciał bym złożyć zamówienie:
Atya 9zł x 2szt.=18zł
Tiger 3zł (odłów,mogę się trafić Blue lub Red Tiger) x6szt. =18zł
razem 36zł+ koszty transportu
P.S Jeżeli moje zamówienie zostało by zaakceptowane proszę o info na priv.
Z góry dziękuję :D
Zapisane

Pawel

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4823
    • Zachodniopomorskie Forum Akwarystyczne
Re: ZBIOROWE ZAMÓWIENIE KREWETEK (OFERTA CENOWA)
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 17, 2010, 17:09:13 17:09 »

Cytat: "sanders"
Cytat: "Alai"
Cytat: "sanders"
Cytat: "Alai"
Proponuję zapisy do spotkania forumowego włącznie i tam zbiórka pieniędzy. Jeżeli ktoś nie wpłaci do spotkania pieniążków to znaczy że nie zamawia.

Alai przestań już wymyślać. Nie każdy ma możliwość, więc pozostaw sposób zapłaty w gestii zamawiającego...

Jeżeli ja będę organizował całe zamówienie to będą właśnie takie zasady. Nie masz możliwości wpłacenia pieniążków na konto? Nie masz możliwości podrzucenia gotówki do ręki? Nie masz możliwości pojawienia się na spotkaniu? To że niby mamy za Ciebie założyć a potem się rozmyślisz z zakupu i pozostaniem z utopioną kasą i zbędnym balastem?
Nikt Ciebie do zamawiania nie zmusza, przecież możesz zamówić sobie sam kiedy tylko będziesz chciał i na jakich warunkach uda Ci się dogadać z drugą stroną.

czytaj cały wątek...


Więc to już ustalone.
Pieniążki albo do mnie na konto albo do ręki do czasu spotkania forumowego. Jeżeli komuś to nie pasuję to po prostu nie zmuszamy do robienia zamówienia. Tyczy się to wszystkich chętnych, włącznie z kolegą Sandersem. Numer konta podam później
Zapisane
Dobry dyplomata improwizuje to, co ma powiedzieć oraz dokładnie przygotowuje to, co ma przemilczeć
Charles De Telleyrand-Perigord

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Re: ZBIOROWE ZAMÓWIENIE KREWETEK (OFERTA CENOWA)
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 17, 2010, 17:13:33 17:13 »

Cytat: "sanders"
Sławku jeżeli chodzi o temat zapłaty za zwierzaki to mowa dotyczyla przede wszystkim mojej osoby. Wiesz, ze w kazdej chwili pieniazki moge podrzucic do sklepu za posrednictwem moich driverów ;)
Panowie Pawłowie i chyba wszystko jasne,Sanders przysyła drivera :D
my kaskę dla adminka :D i "fasza" gra :D
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.

Adek

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 577
    • http://www.akwa.szczecin.pl/
Re: ZBIOROWE ZAMÓWIENIE KREWETEK (OFERTA CENOWA)
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 17, 2010, 18:06:57 18:06 »

Mam takie pytanie, gdzie trzeba by było zrobić odbiór zamówionych krewci/rybek :) Pytam się bo mam problemy z dojazdami do Szczecina :)
Zapisane
!!! DO ODWAŻNYCH ŚWIAT NALEŻY !!!

ascart

  • Ogromna gaduła
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 129
Re: ZBIOROWE ZAMÓWIENIE KREWETEK (OFERTA CENOWA)
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 17, 2010, 19:41:24 19:41 »

witaj
chętnie wezmę
otosików 2,5zł 10szt= 25zł
Tiger 3zł (odłów,mogę się trafić Blue lub Red Tiger) po 5szt + koszty transportu
razem 55zł + koszty transportu
jeżeli jest możliwość zakupić któreś z poniższych rybek to proszę o kontakt i cenę / szt.
1) rasbora galaxy,
2) PSEUDOMUGIL GERTRUDAE,
3) Iriatherina werneri
P.S Jeżeli moje zamówienie zostało by zaakceptowane proszę o info na priv. o nr konta i opcję odbioru
z góry dziękuje
Marek
Zapisane
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą a dalszych eksperymentów zaniechał ASCART [/color=green][/color]
Strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »   Do góry