Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:
Strony: 1   Do dołu

Autor Wątek: Warszawskie krewetki  (Przeczytany 3934 razy)

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Warszawskie krewetki
« dnia: Czerwiec 29, 2010, 15:21:39 15:21 »

Chielibyśmy Wam pokazać jak wyglądają krewetki kupione z W-wy od Łukasza,nadmienię że nasze krewetki dotarły do nas wiele później jak to miało być.Jak widać na zdjęciach krewecie są dalej w zbiornikach bez podłoża co jest spowodowane stopniowym i dalszym przystosowaniem do Polickiej wody,a mimo to mają się bardzo dobrze o czym świadczą noszone jaja przez Tigerki i młode White Pearl,które są drugim miotem tej odmiany u nas od momentu kupna. White Pearl kupione były wcześniej i na dzień dzisiejszy mamy około 80 młodych w wielkości 12-15mm i miot ,który nie jest policzony ze względu na wielkość maluszków ;D
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.

sanders

  • Gość
Odp: Warszawskie krewetki
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 09, 2010, 09:14:04 09:14 »

Sławek planujecie w niedługim czasie jakieś zakupy w Wawie?
Zapisane

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Odp: Warszawskie krewetki
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 13, 2010, 11:41:01 11:41 »

Sanders jak już wiesz Łukasz z W-wy jest teraz na urlopie ,co będzie miał i kiedy? tego nie wiemy,gdy by jednak miał coś ciekawego to zapewne będziemy robić zamówienie,może coś do pomieszania? może coś nowego? ;D zobaczymy.
A takie ilości jaj noszą nasze "mamuśki" White Pearl właśnie od Łukasza,zdjęcie co prawda nie zbyt ostre ale chciałem pokazać widoczne już oczęta maleństw.
Drugie zdjęcie to portrecik naszej selekcjonowanej Redki ;D,aby osiągnąć taki kolorek bawiliśmy się z Redkami przez 2 lata,opłaca się ;D,czy to już sakura? ;D
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.

sanders

  • Gość
Odp: Warszawskie krewetki
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 13, 2010, 13:08:37 13:08 »

Kropkowania nie widać - SAKURA! ;)
Zapisane
Strony: 1   Do góry