Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:
Strony: 1   Do dołu

Autor Wątek: Jakieś takie snow white  (Przeczytany 2309 razy)

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Jakieś takie snow white
« dnia: Październik 10, 2013, 17:29:29 17:29 »

Parę miesięcy temu zakupiłem kilkanaście szt. hybryd Snow White,miały być czyściutko białe a tu co ? po dwóch miotach zaczęły się pokazywać jakieś dziwolągi :-\ Będę chyba musiał sprzedać w/w krewetki i zakupić sobie coś na wzmocnienie genów.
To że są golden S.W. to pikuś bo mi się nawet podobają te dziwne są po 1-2 szt w miocie .
Zobaczcie sami na zdjęcia :)
Na pierwszych zdjęciach widać reakcję krewetek na pokarm ,który sam robię,część zdjęć jest nie ostra bo ślepota nie pozwala mi robić zdjęć z manuala a auto przy ostrzejszej bieli S.W. bzikuje i tego niebieskiego nie bierze jako pierwszy plan :(
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.

fisz

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 683
Odp: Jakieś takie snow white
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 10, 2013, 18:36:13 18:36 »

Z hybryd wychodzą "blue bolty" :D Selekcjonuj Sławku :)
Zapisane

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Odp: Jakieś takie snow white
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 10, 2013, 19:36:47 19:36 »

Jak zwykle ktoś musi zepsuć jaja, czy uważasz że nie wiem co mam w zbiornikach ?
Nie raz nie warto być narwanym :)
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.

husky z alaski

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 433
Odp: Jakieś takie snow white
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 10, 2013, 21:51:14 21:51 »

Jak zwykle ktoś musi zepsuć jaja, czy uważasz że nie wiem co mam w zbiornikach ?
Nie raz nie warto być narwanym :)

Twój żart był dla przeciętnego amatora takiego jak ja praktycznie niezrozumiały.
Lecz dzięki "narwańcowi" pozwoliło mi dowiedzieć się małe co nieco na temat sworzni.
Zapisane
Hau! Hau! Hauuu! Pozdrawiam

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Odp: Jakieś takie snow white
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 11, 2013, 08:25:37 08:25 »

Moim zdaniem tylko wymiana zdań i pytania pozostają wyjaśniane , z tego co już dawno zauważyłem na forum podawanie suchych faktów jest tylko przeczytanym tekstem. a teksty te nie zawsze są prawdą,powielane i powtarzane błędy stają się pewnikiem i niektórzy uważają je za prawdy ponad wszystko.
Jak sam zauważyłeś żart był nie zrozumiały dla Ciebie co i tak wydaje mi się ,nie zmobilizowało Cię do poszukania nawet w google informacji na ten temat :) więc jak wcześniej napisałem chciałem by temat sam (z udziałem forumowiczów) się rozwinął, może to też ciężko zauważyć?
Krewetkami "bawię się" od prawie 7 lat i jeśli ktoś poczytał co pisałem na forum o nich ,to powinien wyciągnąć wnioski ,że  wiem co mam w zbiornikach i w jaki sposób osiągane są niektóre odmiany barwne krewetek,tym bardziej ,że na początku posta napisałem że są to hybrydy.
Myślę że nie uraziłem nikogo tym postem i jeśli ktoś chce pogłębiać własną wiedzę i informację na tematy akwarystyki to zapraszam do pisania a nie biernego czytania.
Pozdrawiam Sławek
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.

husky z alaski

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 433
Odp: Jakieś takie snow white
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 11, 2013, 09:51:13 09:51 »

Przyznaje ci rację. Twój pierwszy post nie wzbudził mojego głębszego zainteresowania tematem tym bardziej, że krewetki Snow White nie podobają mi się.  Dopiero fish wymieniając nazwę, z którą nota bene spotkałem się pierwszy raz, skłonił mnie do zastosowania kopiuj-wklej.  Jak na razie dzięki Twojemu postowi w temacie krewetek zrobiłem mały krok. Przyda się pewnie gdyż powoli uruchamiam 30l docelowo z krystalami. Wielkim hodowcą pewnie nie będę bo brak powierzchni, choć muszę przyznać urok krewetek na mnie działa. Może kiedyś będę miał okazje zobaczyć Twoją hodowlę i z przyjemnością posłuchać na temat krewetek. Pozdrawiam.
A tak przy okazji to może napisał byś coś na temat hybryd gdyż ten temat jest płytko w google przedstawiony.
Zapisane
Hau! Hau! Hauuu! Pozdrawiam

Lordes

  • Gaduła
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 91
Odp: Jakieś takie snow white
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 11, 2013, 12:56:17 12:56 »

A tak przy okazji to może napisał byś coś na temat hybryd gdyż ten temat jest płytko w google przedstawiony.

Łoj...to teraz będzie laborat :) Temat rzeka, a Sławek ma na pewno na ten temat wiele ciekawych informacji i spostrzeżeń :)
Zapisane
===========================
http://minikcarpblog.blogspot.com

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Odp: Jakieś takie snow white
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 13, 2013, 11:39:00 11:39 »

Dominik ja poczekam na opis super znawcy będącego tu na forum :) ja się na tym nie znam i nie zabieram na razie głosu  ;)
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.

Pawel

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4823
    • Zachodniopomorskie Forum Akwarystyczne
Odp: Jakieś takie snow white
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 13, 2013, 12:00:25 12:00 »


Przypominam, że jest to galeria a opisy żyjątek zamieszczamy w innym dziale.
Zapisane
Dobry dyplomata improwizuje to, co ma powiedzieć oraz dokładnie przygotowuje to, co ma przemilczeć
Charles De Telleyrand-Perigord

adamozw

  • Rozgadany
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 47
Odp: Jakieś takie snow white
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 13, 2013, 20:38:00 20:38 »

Fajne Sławku te brzdące te niebieskie w szczególności :D
Zapisane
Strony: 1   Do góry