Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »   Do dołu

Autor Wątek: ZBIOROWE ZAMÓWIENIE KREWETEK (OFERTA CENOWA)  (Przeczytany 40026 razy)

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
ZBIOROWE ZAMÓWIENIE KREWETEK (OFERTA CENOWA)
« dnia: Kwiecień 15, 2010, 11:12:33 11:12 »

Tak jak wczoraj informowaliśmy na czacie podaję ofertę jaką otrzymaliśmy z W-wy,nie jest to pełna oferta bo w przyszłym tygodniu człowiek ma mieć nową dostawę i jeszcze sam nie wie co mogą mu przysłać.
Ceny jakie są podane są cenami dla użytkowników naszego forum i obowiązują przy zbiorowym zamówieniu,jeśli komuś pasowałyby ceny to będziemy robić zapisy na zbiorowe kupno krewetek (i nie tylko) jednak wszystkie warunki zamówienia ustalimy na spotkaniu forumowym.
Szczegóły typu :płatność ,odbiór,opłaty za pakowanie i transport muszą być dograne by niebyło niedomówień i tak by wszyscy byli świadomi kiedy,co i jak.

Otosek affinis lub macrospilus cena 2.5 zł
Krewetki:
Amano 2.5 zł
Atyopsis 6 zł
Atya 9 zł
Red nose 5 zł ( odłów, zabarwienie "nosa" czerwień pomarańcz lub żółć)
Orange 3 zł
Tiger 3 zł (odłów,mogę się trafić Blue lub Red Tiger)
Cantonensis 3 zł (odłów)
Dodatkowo dowiedziałem się że mogą też być:
Crystal red- grade A. 15 zł
Biena - grade A 15 zł
 W tych przypadkach krewetki karmione są tylko naturalnymi pokarmami i biel jest bielą a nie szkliste,czerwień i czerń są odpowiednio nasycone a nie wyblakłe.

Myślę że osoby zainteresowane mogły by się zapisywać na listę, o uzupełnieniu oferty będę informował tak samo jak o ustaleniach co do transportu i odbioru.
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.

waskier

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 487
Re: ZBIOROWE ZAMÓWIENIE KREWETEK (OFERTA CENOWA)
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 15, 2010, 11:36:24 11:36 »

Zamawiam:

- 16 x Otocinclus Macrospilus = 40 zł
- 10 x Amano = 25 zł
- 2 x Atya = 18 zł
- 10 x Tiger = 30 zł
- 2 x Atiopsis = 12 zł

Suma: 125 zł + koszty wysyłki

PS - dzięki Sławku za wstawkę, no i czekam na informację co do terminu realizacji zamówienia :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2010, 15:56:16 15:56 wysłana przez waskier »
Zapisane

Pawel

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4823
    • Zachodniopomorskie Forum Akwarystyczne
Re: ZBIOROWE ZAMÓWIENIE KREWETEK (OFERTA CENOWA)
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 15, 2010, 17:33:14 17:33 »

W takim razie moje typy:
- 20x Cantonensis (60zł)
- 20x Tiger (najlepiej 10+10)(60zł)
- 20x Amano (50zł)
Łącznie wychodzi 170zł + transport.

Proponuję zapisy do spotkania forumowego włącznie i tam zbiórka pieniędzy. Jeżeli ktoś nie wpłaci do spotkania pieniążków to znaczy że nie zamawia.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2010, 17:51:03 17:51 wysłana przez Alai »
Zapisane
Dobry dyplomata improwizuje to, co ma powiedzieć oraz dokładnie przygotowuje to, co ma przemilczeć
Charles De Telleyrand-Perigord

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Re: ZBIOROWE ZAMÓWIENIE KREWETEK (OFERTA CENOWA)
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 15, 2010, 17:38:55 17:38 »

Tak nawiasem mówiąc to my jesteśmy zainteresowani

50 x Tiger = 150 zł
4 x Atya =36 zł  
20 x otocinklus = 50 zł

więc jak na razie  236 zł + koszta

jeśli będzie coś w transporcie co by nas interesowało to dopiszę
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2010, 15:57:34 15:57 wysłana przez Sławek »
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.

glus

  • Gaduła
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 95
Re: ZBIOROWE ZAMÓWIENIE KREWETEK (OFERTA CENOWA)
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 15, 2010, 18:20:40 18:20 »

Sławek, przed zrobieniem zamówienia daj mi znać.
Zapisane
:)

tomled28

  • Ogromna gaduła
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 169
Re: ZBIOROWE ZAMÓWIENIE KREWETEK (OFERTA CENOWA)
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 15, 2010, 18:29:08 18:29 »

To my również byśmy coś zakupili, a mianowicie:

10 sztuk tiger'ek - 30zł + koszty
Zapisane
Za mało miejsca na podpis :D

arecki680

  • Gość
Re: ZBIOROWE ZAMÓWIENIE KREWETEK (OFERTA CENOWA)
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 15, 2010, 19:21:46 19:21 »

jestem zainteresowany dolaczam  sie do zamówienia

otosek - 20 =50
tiger   -  20 = 60
Cantonensis - 10 =30
                  ...............
                    140 + koszt przesylki
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2010, 07:02:31 07:02 wysłana przez arecki680 »
Zapisane

berbam

  • Ogromna gaduła
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 116
Re: ZBIOROWE ZAMÓWIENIE KREWETEK (OFERTA CENOWA)
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 15, 2010, 20:00:57 20:00 »

to ja bym wziął Otocinclus Macrospilus x 8 = 20 zł + przesyłka
Zapisane

dziobek

  • Rozgadany
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 43
Re: ZBIOROWE ZAMÓWIENIE KREWETEK (OFERTA CENOWA)
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 15, 2010, 23:51:56 23:51 »

Witam
Ja też bym się pisał na 8 otosków - 20 zł + przesyłka
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2010, 21:31:41 21:31 wysłana przez dziobek1977 »
Zapisane

MacKuz

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 484
    • http://maciej.kuzmiak.net
Re: ZBIOROWE ZAMÓWIENIE KREWETEK (OFERTA CENOWA)
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 16, 2010, 08:09:58 08:09 »

- 10 x Otocinclus Macrospilus = 25 zł
- 10 x Amano 2.5 zł = 25 zł
- 10 x  Tiger 3 zł = 30 zł
Razem 80 zł + koszty dostawy.
Zapisane
Pozdrawiam
MacKuz

sanders

  • Gość
Re: ZBIOROWE ZAMÓWIENIE KREWETEK (OFERTA CENOWA)
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 16, 2010, 09:48:38 09:48 »

Cytat: "Alai"
Proponuję zapisy do spotkania forumowego włącznie i tam zbiórka pieniędzy. Jeżeli ktoś nie wpłaci do spotkania pieniążków to znaczy że nie zamawia.

Alai przestań już wymyślać. Nie każdy ma możliwość, więc pozostaw sposób zapłaty w gestii zamawiającego...
Zapisane

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Re: ZBIOROWE ZAMÓWIENIE KREWETEK (OFERTA CENOWA)
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 16, 2010, 10:33:36 10:33 »

Paweł (sanders) nie do końca jest tak jak napisałeś,pieniądze muszą być wysłane do człowieka przed wysłaniem przez niego towaru,jeśli uważnie przeczytałeś mój pierwszy post to ceny są dla nas forumowiczów,jeśli ktoś chce zamawiać indywidualnie to proszę bardzo ale takich cen nie będzie miał.Po wczorajszej rozmowie z adminem uzgodniliśmy że najlepszym wyjściem było by wpłacanie pieniędzy na zamówienie na czyjeś konto( jeszcze nie ustalone czyje) a termin właśnie do spotkania forumowego,czy to mało? no to jest jeszcze tydzień więc chyba nie tak krótko by ktoś chętny nie zdążył.Osobiście nie będę już ryzykował by założyć za kogoś pieniądze bo niestety ale nie wszyscy są słowni co do odbioru zamówionego "towaru".Jeśli komuś nie będą pasowały takie ustalenia to nie jest przecież zmuszany do skorzystania z zamówienia ogólnego,też nie będę robił z gęby dupy za przeproszeniem i nie powiem człowiekowi by przygotował po 100 krewetek z czego ludzie zmówią załóżmy 30,ustalenia i zamówienie muszą być dograne do końca i rzetelnie,inaczej możemy sobie tylko i wyłącznie zamknąć drogę do dobrych cen i na przyszłość kupimy jedną wielką figę z makiem.
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Re: ZBIOROWE ZAMÓWIENIE KREWETEK (OFERTA CENOWA)
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 16, 2010, 11:15:51 11:15 »

Na prośbę forumowiczów zadzwoniłem do W-wy ,zapytałem o ryby i sprawa ma się następująco.Człowiek jest w satnie załatwić większość ryb ale co do cen musiał by sam się dowiadywać,ale ma możliwość załatwienia jak to sam powiedział wszystkich L-ek,na obecną chwilę ma:
L-144 wielkość 3-4 cm prawdopodobnie po F-0  cena 10 zł
L-173 wielkość 5 cm po F-0 cena 80 zł
L-303 wielkość 5 cm po F-0 cena 80 zł
Ceny zostały podane przez osobę sprzedającą i nie wszyscy muszą się z nimi zgadzać więc proszę o nie pisanie zbędnych komentarzy.
Podał mi jeszcze cenę ziemiojada ale nie wiem czy dobrze zapisałem i napisałem :( Geophagus wainemine) sa to ziemiojady  po F-0 i przy wielkości 5 cm będą sprzedawane po 50 zł,co do Altumów? w obecnej chwili są małe po 2-3 cm i czekają na przyrost,cena wcześniej podana to 15 zł szt. wielkość tułowia to wielkość monety 5 zł,sa to altumy Peruwiańskie  ,u których płetwy mają zabarwienie zielonkawe.Jeśli dowiedział bym się coś więcej po następnej dostawie ,będę informował w tym wątku.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2010, 16:47:33 16:47 wysłana przez Sławek »
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.

sanders

  • Gość
Re: ZBIOROWE ZAMÓWIENIE KREWETEK (OFERTA CENOWA)
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 16, 2010, 11:25:54 11:25 »

Sławku jeżeli chodzi o temat zapłaty za zwierzaki to mowa dotyczyla przede wszystkim mojej osoby. Wiesz, ze w kazdej chwili pieniazki moge podrzucic do sklepu za posrednictwem moich driverów ;) zastanawiam sie nad tigerami, lecz czy ta granica gh -> 10 st.n. jest tutaj zasadna, czy zalozmy w 12-13st.n już nie bedzie szans na utrzymanie krewetek?
Zapisane

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Re: ZBIOROWE ZAMÓWIENIE KREWETEK (OFERTA CENOWA)
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 16, 2010, 11:44:35 11:44 »

Chętni na Atye Gabonensis bardzo proszę o dopisywanie się do listy bo jest dostępna(przyjechała w dzisiejszej dostawie)niestety następna przewidziana dostawa tego gatunku dopiero za trzy miesiące.Do niedzieli tj 18-04-10 musimy zgłosić liczbę zamówionych Atyi.

Paweł my nasze wcześniej zakupione tigery trzymamy w zbiorniku z naszą policka kranówką i jak narazie a minął już miesiąc wszystko jest ok. i miały już trzy wylinki więc z tym GH to może nie do końca tak jest jak piszą.
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »   Do góry