Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:
Strony: 1   Do dołu

Autor Wątek: Czy A. Agassizi powinny mieć towarzystwo w akwa?  (Przeczytany 2452 razy)

matusia281

  • Ogromna gaduła
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 227
    • Nasza przygoda z akwarium
Czy A. Agassizi powinny mieć towarzystwo w akwa?
« dnia: Maj 08, 2014, 21:21:04 21:21 »

Witam
Mam do was dość nietypowe pytanie:
Czy Apistogramma Agassizi powinny mieć towarzystwo w akwarium?
Pytam ponieważ jestem zmuszona kupić nowy zbiornik specjalnie dla mojej pary Agassizi.
Parka jest tak agresywna, że niestety nie nadaje się do życia społecznego;/ Ganiają nawet kiryski, otoski czy neony;/
Wobec tej agresji zastanawiam się czy w ogóle jest sens aby w ich zbiorniku były jakiekolwiek zbrojniki;/ Oczywiście o innych rybach nie ma mowy. Krewetki raczej równieź nie przejdą ponieważ Hitler (samiec) opier...lił wszystkie moje RC  >:( >:( >:( >:(

Czy Agassizi są tak agresywne? Czy tylko mi się takie bydlaki trafiły?
Zapisane
72 L panorama, 1 bojownik (Karolek), 1 zbrojnik L104 (Yumini), 4 Otoski, nie określona ilość krewetek Red Cherry, 2 krewetki Amano, ślimaki (helenki, zatoczki, świderki), narybek bojownika (21 szt) i gupika (3 szt) + korzenie, skałki, roślinki.

birdman

  • Gaduła
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 81
Odp: Czy A. Agassizi powinny mieć towarzystwo w akwa?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 09, 2014, 06:21:55 06:21 »

Chyba tylko Tobie,ale nie wiem.Niech się wypowiedzą ci co je mają  8) Opierając się o ten materiał http://www.akwa.aip.pl/agasiza.html i inne jakie przeczytałem,nie powinno być problemu trzymając je z innymi rybkami.Z drugiej strony ten Hitler,hmmmm...Historię znasz,więc nie będę pisał co i jak z nim ;)
Zapisane
Pozdrawiam,Rafał.

deviles

  • Ogromna gaduła
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 199
Odp: Czy A. Agassizi powinny mieć towarzystwo w akwa?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 09, 2014, 17:30:50 17:30 »

Wszystkie pielęgniczki są terytorialne. Niektóre nawet bardzo a szczególnie w czasie tarła/wychowywania młodych lub gdy akwa jest małe i słabo zagospodarowane (rośliny, skałki itd.)
Zapisane
Strony: 1   Do góry