Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:
Strony: 1   Do dołu

Autor Wątek: Yellow  (Przeczytany 3718 razy)

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Yellow
« dnia: Październik 08, 2010, 09:58:18 09:58 »

Jak mamy tu wklejać "nasze krewetki" to przyszedł może czas na następną z nich,tym razem następna z łatwych moim zdaniem kreweci czyli Yellow  ;D
Wiem że jest mnogość nasycenia w kolorystyce tych piękności i intensywność barwy wynika niejednokrotnie z rozmnażania ich w tym samym "gronie rodzinnym",chcąc mieć ładnie wybarwione krewetki powinniśmy więc je zakupić z dobrą barwą i nie tylko w jednym miejscu,należałoby też zapytać sprzedającego z jakiego źródła pochadzą jego krewecie tak by ewentualnie nie trafić na tych samych rodziców  ;D
Na początek jedno zdjęcie i zachęcam Was do wklejania swoich zdjątek z Yellowkami  ;D
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.

robaczek

  • Ogromna gaduła
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 279
Odp: Yellow
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 17, 2010, 02:54:57 02:54 »

Poniżej moje krewetki Yellow i Yellow Fire - Neocaridina heteropoda var "yellow"
Może występować tu duże zróżnicowanie barw w obrębie żółci, jak widać na fotce ciemna żółć, lemon, a także mam mutację w kierunku zieleni, co widać na zdjęciach, może uda się utrwalić. To nie tylko kwestia pokarmu, ale linii i mutacji, a także selekcji.




Zapisane
Strony: 1   Do góry