Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:
Strony: « 1 2   Do dołu

Autor Wątek: Masakra z paletami  (Przeczytany 10291 razy)

FryzjeR

  • Ogromna gaduła
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 109
Re: Masakra z paletami
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 11, 2009, 09:36:09 09:36 »

Palety masz super, trzeba przyznać. A o syfie po mięsie to racja z tymi kaloszami to różnie bywa.
Zapisane
Najwieksza złota rybka świata - Guiness R
http://www.youtube.com/watch?v=3ed7B6ug ... re=channel

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Re: Masakra z paletami
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 11, 2009, 09:44:09 09:44 »

Adam i dla tego nasze podmiany wody są w granicach 150l wody dziennie(czyste Ro),piszę o wszystkich naszych zbiornikach,które w danym momencie używamy,nie wszystki tarliskowe są zajęte na raz :),no ale to właśnie ta inna para kaloszy :D
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.

FryzjeR

  • Ogromna gaduła
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 109
Re: Masakra z paletami
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 11, 2009, 09:55:39 09:55 »

Kurcze, trochę żałuję, miałem remont łazienki, mogłem wypuścić wodę do akwa. Faktycznie zdrowo podmieniasz. A tak z ciekawości, ile czasu dziennie poświęcasz na akwarium?
Zapisane
Najwieksza złota rybka świata - Guiness R
http://www.youtube.com/watch?v=3ed7B6ug ... re=channel

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
Re: Masakra z paletami
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 11, 2009, 15:27:35 15:27 »

Adam tak na prawdę to palety zajmują nam znaczną część dnia,zbiorniki z paletami i tarliskowe mamy w biurze tak że sobota i niedziela też jest w jakimś stopniu zajęta dla ryb :D ,dziennie jeśli to można przeliczyć, prace przy zbiornikach zajmują jakieś 3 godziny,czy to dużo?sam oceń,z tym że jest tych zbiorników do obrobienia 6 szt.no nie raz 4szt jak tarliskowe puste :D .Wliczam w to oczywiście i czas karmienia ryb bo wtedy można każdą z nich dokładnie pooglądać.
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.
Strony: « 1 2   Do góry