Zachodniopomorskie Forum Akwarystyczne > Rozmnażanie

kakadu

(1/3) > >>

Bartosz93:
mam 2 pytania co do kakadu moja samiczka zrobiła sie cytrynkowa miała gdzieś ikre i młode ale tylko pare godzin bo nie miały gdzie sie ukryć  juz ma kokosa, mineło juz 2 tygodnie a ona nadal jest cytrynkowa czy ma gdzieś ikre czy oco chodzi? może tak ma być ? 2 pytanie co do samca gania mi barwniaka czerwono brzuchego samice nie wiem czy to przejaw agresji czy jakieś gody? samiec kakadu stroszy płetwy nadyma skrzela i gania samiczke przez co cały czas siedzi w zaroślach ma ktoś jaś pomysł ?

aquahobby1:
Witam. I Kakadu i Barwniaki zajmują te same tereny lęgowe, i najwyraźniej przeszkadzają sobie. Żeby się nie stresowały, i miały udane tarła, powinieneś je rozdzielić.

Bartosz93:
ale zastanawia mnie dlaczego ona jest nadal cytrynkowa ? zna ktoś odpowiedz?

baobab:
zdarza sie, ze wybarwiona samica kakadu jest troche przed jaki i po okresie tarla. byc moze jeszcze nie bylo u Ciebie. Z tego co pamietam moja smica byla wybarwiona praktycznie nawet miedzy tarlami. co do tego ze miala tarlo - to jestes pewien? to ze nie mialy kokosa nie oznacza ze nie mialy gdzie sie ukryc. obserwuj miejsce gdzie sie stara chowa, chyba ze zostaly czyims pokarmem.

Bartosz93:
małe kakadusie były ale zostały pokarmem widziałem kilka moze z 5-6? teraz juz 0 ale to ponad 2 tyg temu. dokupiłem drugą samice i dzisiaj rowniez zrobila sie cytrynkowa ale samiec nie jest zainteresowany i zadna z nich nie pilnuje jakiegoś konkretnego miejsca

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej