Zachodniopomorskie Forum Akwarystyczne > Pokarmy

Nowy pokarm Naturefood z grupy Supreme

(1/5) > >>

Robert M.:
Dzień dobry,

Od jakiegoś czasu oferujemy MIĘKKIE pokarmy dedykowane poszczególnym grupom ryb słodkowodnych, odpowiednio do ich potrzeb żywieniowych.

I tak w naszej ofercie są:

- SUPREME KRISTALL – miękki pokarm dla najmniejszych i małych ryb wszystkożernych w trzech gradacjach: XS, S i M.

- SUPREME DISKUS – miękki pokarm specjalnie przygotowany dla dyskowców, altumów i sklarów z podziałem na wielkość: M i L


- SUPREME ARTEMIA – miękki pokarm przeznaczony dla narybku, małych i średnich ryb mięsożernych w trzech gradacjach: S, M i L

Oraz NOWOŚĆ!

- SUPREME PLANT – miękki pokarm dla małych i średnich ryb roślinożernych z podziałem na wielkość: S i M


Robert

Robert M.:
Dzień dobry,

Od Zoobotanica we Wrocławiu (24-25.09.) pojawiają się nowe produkty Naturefood.

Dla roślinożerców jest to grupa miękkich pokarmów (SOFT) - N. Supreme Plant w granulacjach S,M i L.

Pojawią się też pokarmy dla dużych pielęgnic - N. Premium Cichlid XL o średnicy 4-5mm.

Nowością są produkty dla zbrojników i dla trofeusów, które zgryzają glony ze skał o nazwie N. Premium WAFERS.

Tabletkami należy karmić powściągliwie. Dla małych zwierząt, takich jak np. krewetki, młode zbrojniki lub bocje, należy połamać tabletkę na kawałki.


Robert

Robert M.:
Posyłam fotografie nowych pokarmów.

I zapraszam za Zoobotanica do Wrocławia.

Robert

armon:

Zupełnie nie rozumiem tego reklamowania oferty sklepowej z Wrocławia na forum akwarystów ze Szczecina....Robercie idź z tym na Allegro albo na inny portal sprzedażowy, zaśmiecasz takimi postami.
Z miłą chęcią bym widział takie anonse naszych tutejszych sklepów, które proponowały by produkty wraz z rabatem dla użytkowników naszego szczecińskiego forum :)

Robert M.:
Nie dziwię się, że nie rozumiesz. Przeciętny akwarysta wie co to jest Zoobotanica we Wrocławiu. I dlatego, jak sam napisałeś ZUPEŁNIE nie rozumiesz:-)
To, że nie ruszasz się poza swoją wioskę (Szczecin), nie oznacza, że inni tego nie robią :-)

Robert

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej