Zachodniopomorskie Forum Akwarystyczne > Ryby

pierwsze akwarium 112l obsada

(1/2) > >>

jona:
Hej, właśnie zakładam pierwsze akwarium 112 l i po poczytaniu troche mysle o takiej obsadzie jak niżej. Wszelkie sugestie i rady mile widziane czy dobrze to wszystko jest dobrane

krist-off:
Część. Z "taką obsadą" jaką "zamieściłaś" to na bank ŻADNEJ rybce się krzywda nie stanie... Chyba, że czegoś nie widzę... Załącznika czy zdjęcia... Przeglądam na telefonie, więc informuję, że obsady na tel nie widać.

jona:
Nie wiem dlaczego nie mogę dodać jak wpisuje ilości i gatunki ryb
Dziesięć neonów inessa bądź czerwonych, dziesięć Danio najprawdopodobniej czerwonych, cztery otoski przyujściowe, dwa albo cztery cierniooczki, harem ramirezek i korci mnie dodac do tego harem bojownika ale nie wiem czy tak to mnie już fantazja nie ponosi...  ;)

krist-off:
Jeśli miałbym doradzić to zdecydowałbym się na jeden ratunek ławicowy. Jeśli chcesz to albo ramirezki (parka), ale niech się wypowiedzą Ci co je mają, albo bojownik 1+2. Z tym, że bojki w haremach potrafią być nieco agresywne, ponoć. O cierniooczku się nie wypowiem, bo nie miałem, otoskow możesz wpuścić więcej, bo lubią swoje towarzystwo, a i w oczy się nie rzucają. Ps. Cierniooczki nie są polecane na pierwsze rybki. I ze względu na upodobania do zakopywania się wymagane jest miękkie podłoże...

Momo:
Czemu cierniooczki są złe na początek??

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej