Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:
Strony: « 1 2 3 »   Do dołu

Autor Wątek: Kochaj mnie !!!  (Przeczytany 9588 razy)

figo76

  • Ogromna gaduła
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 284
Odp: Kochaj mnie !!!
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 19, 2012, 18:08:19 18:08 »

No co Ty Jarek, mam żonę i nie robię nic takiego na boku żeby ktoś inny masował  mi plecy :)
Zapisane
NieZmarnujTegoCoJestCiDane:)
LubimyRoślinki i NaszeZwierzątka:)

jarussz (Jarek)

  • Przyjaciele Forum
  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 488
    • hobby
Odp: Kochaj mnie !!!
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 19, 2012, 18:11:49 18:11 »

Etam, a co jest złego w masażu pleców przez inną osobę? :D

figo76

  • Ogromna gaduła
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 284
Odp: Kochaj mnie !!!
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 19, 2012, 18:16:18 18:16 »

Dla mnie nic złego, ale żonie takie coś się na pewno nie spodobało :(
Pozdrawiam i zakończmy tą rozmowę bo to nie ten wątek :)
A ja przepraszam że zacząłem ten temat :(
Jak coś to proszę usunąć moje wypowiedzi :)
Zapisane
NieZmarnujTegoCoJestCiDane:)
LubimyRoślinki i NaszeZwierzątka:)

Gregor SZC

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 794
  • ...and justice for all.
Odp: Kochaj mnie !!!
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 19, 2012, 18:26:19 18:26 »

Panowie robi się OT w wątku

Wracając do sprawy. Zwykłe naciąganie naiwnych nie przynoszące skutku.
Zapisane

figo76

  • Ogromna gaduła
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 284
Odp: Kochaj mnie !!!
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 19, 2012, 18:29:25 18:29 »

Może jakiś mały % ludzi się sprawdza a pozostały nic z tego nie ma i są w pozycji wyjściowej :)
Zapisane
NieZmarnujTegoCoJestCiDane:)
LubimyRoślinki i NaszeZwierzątka:)

Monika

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 600
Odp: Kochaj mnie !!!
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 19, 2012, 22:38:43 22:38 »

Wracając do sprawy. Zwykłe naciąganie naiwnych nie przynoszące skutku.

Jeśli człowiek sam nie zacznie racjonalnie myśleć to jakieś "szkolenie" nie jest w stanie mu pomóc.Dowiaduje się tam tego co można samemu wydedukować ze swojego zachowania,wystarczy ocenić się "na zimno" wyciągnąć wnioski i pracować nad sobą
plusem jest  39zł w portfelu więcej
Zapisane
hakuna matata :)

Radecki (Gymnothorax)

  • Przyjaciele Forum
  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1301
Odp: Kochaj mnie !!!
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 20, 2012, 04:46:31 04:46 »

Wracając do sprawy. Zwykłe naciąganie naiwnych nie przynoszące skutku.

Jeśli człowiek sam nie zacznie racjonalnie myśleć to jakieś "szkolenie" nie jest w stanie mu pomóc.Dowiaduje się tam tego co można samemu wydedukować ze swojego zachowania,wystarczy ocenić się "na zimno" wyciągnąć wnioski i pracować nad sobą
plusem jest  39zł w portfelu więcej

Pogratulować kondycji psychicznej! Jednak nie negujmy technik, które niejednemu pomogły, bo najprościej pisząc nie mógł/a zacząć racjonalnie myśleć. Widać bardzo by Was zdziwiło jak łatwo utracić taką zdolność i jak wiele osób wymaga pomocy. Dodatkowo, taka osoba łatwo się zniechęca i jeśli jest wśród nas to mogliście zabrać jej koło ratunkowe...serio. A kto nie czuje potrzeby, bo "myśli racjonalnie" i tak nie pójdzie, więc nikogo nie ratujecie przed jakże wielką stratą 40 zł, co i "racjonalnie myślącemu" może posłużyć jako inwestycja w własny czas ;)
Zapisane

Monika

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 600
Odp: Kochaj mnie !!!
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 20, 2012, 10:01:11 10:01 »

Są ludzie którzy za 40 zł muszą wyżywić rodzinę przez 3 dni więc nie rozumiem "jakże wielką stratą"
Różnego rodzaju szkolenia są pierwszym stopniem to wpędzania ludzi w jeszcze większe kompleksy bywa że nawet kłopoty.Osobiście znam przypadek gdzie kurs dla osób z problemami anorektycznymi skończył się naciągnięciem na grubą kasę,przez policję grupa ta została nazwana sektą.Więc ludzie nie dajcie się zwariować od pomagania są psycholodzy i psychiatrzy,bądź np dietolodzy-ludzie sprawdzeni i wyuczeni a nie magicy robiący "kursy" trwające często parę godzin i świecący nic nie wartymi papierkami.

Nie atakuję w tym momencie nikogo,uczulam po prostu na naciągaczy i zachęcam by podjąć prawdziwe leczenie w razie potrzeby.Zakładając podobny wątek trzeba się liczyć również z negatywnymi opiniami
Zapisane
hakuna matata :)

melkora

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 680
Odp: Kochaj mnie !!!
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 20, 2012, 12:33:43 12:33 »

zgadzam się z Moniką od pomocy są lekarze specjaliści psycholodzy psychiatrzy czy np dietetycy.
Zapisane

Kasia

  • Moderatorzy
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1292
Odp: Kochaj mnie !!!
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 20, 2012, 13:21:47 13:21 »

zgadzam się z Moniką od pomocy są lekarze specjaliści psycholodzy psychiatrzy czy np dietetycy.

Nie trzeba być nie wiadomo jakim psychologiem żeby prowadzić tego typu kursy. Jesli przeczytaliście ze zrozumieniem załącznik, jest tan napisane, że osoba prowadząca kurs jest po szkoleniu i zna się na tego typu sprawach. Jeśli ta osoba ma do tego podejście, umie z humorem spojrzeć na relacje damsko-męskie, to czemu pary nie mogłaby z tego skorzystać? Co złego jest w tym, aby dowiedziec się jak funkcjonuje kobieta i mężczyzna w związku, jakie są potrzeby płci przeciwnej.. ? Czemu jesteście przeciwko tego typu kursom? Bo kosztuje 40 zł? Rozumiem, że jesli byłby za darmo to nie byłoby tylu komentarzy, że to naciągactwo?
Zapisane

Monika

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 600
Odp: Kochaj mnie !!!
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 20, 2012, 22:50:40 22:50 »

Kasiu no dobrze ale skąd osoba nie znająca danego małżeństwa może wiedzieć na czym polega problem?
Ja się będę upierać przy swoim.Poradnia małżeńska,wspólne wizyty u psychologa owszem ale nie kilka godzinek pół żartem pół serio 
Zapisane
hakuna matata :)

Kasia

  • Moderatorzy
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1292
Odp: Kochaj mnie !!!
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 20, 2012, 23:23:11 23:23 »

Kasiu no dobrze ale skąd osoba nie znająca danego małżeństwa może wiedzieć na czym polega problem?
Ja się będę upierać przy swoim.Poradnia małżeńska,wspólne wizyty u psychologa owszem ale nie kilka godzinek pół żartem pół serio

Moniko, tutaj w tym szkoleniu nie chodzi o to by ratować małżeństwo i analizowac ich problemy, ale o to, by zrozumieć drugą połówkę, podejść do tego tematu z humorem, tak jak napisałas "pół żartem pół serio"  ( bynajmniej ja tak rozumiem zamierzenie tego kursu ).
Takim typowym ratowaniem małżeństwa zajmuje się psycholog, tu się zgadzam z Tobą - i zapewne sesje terapeutyczne u niego trwają o wiele dłużej i przebiegają w trochę inny sposób.

Dochodzę do wniosku, że skoro są organizowane tego typu kursy, skoro szkoli się ludzi w tym kierunku, by pomagali innym zrozumieć drugiego człowieka - widocznie jest popyt na tego typu usługi i nie powinniśmy w żaden sposób krytykować tych kursów. PO co z góry zakładać, że to bzdura, że to nie pomaga itp? najlepiej jest spróbować i potem się wypowiedzieć czy to rzeczywiście strata czasu/pieniędzy czy też nie.
Zapisane

Radecki (Gymnothorax)

  • Przyjaciele Forum
  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1301
Odp: Kochaj mnie !!!
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 21, 2012, 07:52:01 07:52 »

PO co z góry zakładać, że to bzdura, że to nie pomaga itp? najlepiej jest spróbować i potem się wypowiedzieć czy to rzeczywiście strata czasu/pieniędzy czy też nie.

Amen.
Zapisane

Kalibabka

  • Ogromna gaduła
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 195
Odp: Kochaj mnie !!!
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 21, 2012, 08:36:59 08:36 »

... tych kursów. PO co z góry zakładać...
czyżby Kasia Tusk

Taki żarcik nie mogłem się powstrzymać
pozdrowionka
Zapisane

Pawel

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4823
    • Zachodniopomorskie Forum Akwarystyczne
Odp: Kochaj mnie !!!
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 21, 2012, 09:27:51 09:27 »

Czy nie uważacie, że ta dyskusja poszła już stanowczo za daleko?
28 odpowiedzi, część z nich dość kontrowersyjna, część prześmiewcza... a w pierwszym poście chodziło o zareklamowanie czyjejś pracy...
Każdy ma prawo do własnego zdania, ale szanujmy i siebie i innych.

Zapisane
Dobry dyplomata improwizuje to, co ma powiedzieć oraz dokładnie przygotowuje to, co ma przemilczeć
Charles De Telleyrand-Perigord
Strony: « 1 2 3 »   Do góry