Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:
Strony: « 1 2 3 4   Do dołu

Autor Wątek: zakup opti white  (Przeczytany 14185 razy)

MacKuz

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 484
    • http://maciej.kuzmiak.net
Re: zakup opti white
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 09, 2009, 06:46:15 06:46 »

Cytat: "gaspare"
Ja u Harnasia zamówiłem akwa z OW, ale jakoś z odbiorem nie wychodzi.
Jak dostanę to dam znać o jakości itp.  :mrgreen:


Jeżeli zamawiałeś akwarium z przednią szybą z OW to widziałem je i powiem szczerze że to nie to  :?  :? o czym marzę :)
Zapisane
Pozdrawiam
MacKuz

myslu

  • Ogromna gaduła
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 236
Re: zakup opti white
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 09, 2009, 07:40:39 07:40 »

Dzięki za podanie ceny. Teraz mam mały dylemacik bo cena w skorpionie jest zachęcająca. W aqua arcie kosztowało by o 40 więcej. Kwestia tylko jakości wykonania. Musze poszukać w necie która firma wykonuje lepiej.
Zapisane

vtec

  • Gość
Re: zakup opti white
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 09, 2009, 09:20:47 09:20 »

Przecież ślęzak wykonuje optiwhite tak samo jak inne zbiorniki, cenę na kostkę 30x30x30 podał mi 70 zł,przy czym na pewno zrobiłby taniej przy jakiejś większej ilości, kto ma od niego zbiorniki niech się wypowie  o jakości wykonania.
Zapisane

adriaco

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2514
Re: zakup opti white
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 09, 2009, 09:23:20 09:23 »

Aqua Art i Mcten maja te same wyroby i nie bardzo u nich z jakoscia wykonania(za duzo silikonu)
Ze zblizenia kostki 30x30x30 na allegro skorpion wychodzi niezle w porownaniu z powyzszymi
Zapisane
300L Palety,128L Nature,42L Cube Iwagumi

gaspare

  • Ogromna gaduła
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 148
Re: zakup opti white
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 09, 2009, 12:03:17 12:03 »

No tak, zamawiałem 25L z przednią szybą.
Widziałeś je? Co z nim nie tak?
Zapisane

MacKuz

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 484
    • http://maciej.kuzmiak.net
Re: zakup opti white
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 09, 2009, 12:54:15 12:54 »

Cytat: "gaspare"
No tak, zamawiałem 25L z przednią szybą.
Widziałeś je? Co z nim nie tak?


Wg mnie za dużo silikonu nawalone jak na takie małe akwarium ale ja mam na tym punkcie fioła więc mogę być mało obiektywny  :oops:  :oops:

No i przy tak małych akwariach - grubościach szyb nie ma tak powalającej różnicy pomiędzy OW a floatem.

Widać że te szyby boczne są ciemniejsze ale zastanawiam się czy przy szybie 4mm warto przepłacać za OW. Przy grubszych szybach różnica jest oczywiście kolosalna.
Zapisane
Pozdrawiam
MacKuz

Pawel

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4823
    • Zachodniopomorskie Forum Akwarystyczne
Re: zakup opti white
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 09, 2009, 18:41:25 18:41 »

Cytat: "vtec"
Przecież ślęzak wykonuje optiwhite tak samo jak inne zbiorniki, cenę na kostkę 30x30x30 podał mi 70 zł,przy czym na pewno zrobiłby taniej przy jakiejś większej ilości, kto ma od niego zbiorniki niech się wypowie  o jakości wykonania.

Moje 2x 500 jest od Słęzaka i... nie polecam, ilość silikonu jest kosmiczna, to akwarium jest na tyle pancernie sklejone że aż brzydko :(
Zapisane
Dobry dyplomata improwizuje to, co ma powiedzieć oraz dokładnie przygotowuje to, co ma przemilczeć
Charles De Telleyrand-Perigord

arsik

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 353
Re: zakup opti white
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 11, 2009, 12:12:23 12:12 »

Cytat: "adriaco"
Aqua Art i Mcten maja te same wyroby i nie bardzo u nich z jakoscia wykonania(za duzo silikonu)
Ze zblizenia kostki 30x30x30 na allegro skorpion wychodzi niezle w porownaniu z powyzszymi

Wydaje mi się, że teraz jest prawo rynku i klient też ma coś do powiedzenia w kwestii zakupu? Zamawiasz takie i takie, o takiej grubości silikonu i takie Ci mają zrobić! Ja nie wiem w czym problem?
I w Skorpionie (z tego co widziałem i co mi powiedział właściciel) dają 3 różne grubości silikonu (do wyboru przez klienta).
Zapisane
www.akwapasja.pl
https://www.facebook.com/akwapasjaPL
Mój fishroom: Pyrzycka 33, Szczecin.
Tel. 608 585 535. Zapraszam.

Pawel

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4823
    • Zachodniopomorskie Forum Akwarystyczne
Re: zakup opti white
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 11, 2009, 18:06:28 18:06 »

A co jeżeli klient wybierze "za cienką" warstwę silikonu i akwarium puści? Wtedy na kogo to idzie?
Zapisane
Dobry dyplomata improwizuje to, co ma powiedzieć oraz dokładnie przygotowuje to, co ma przemilczeć
Charles De Telleyrand-Perigord

arsik

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 353
Re: zakup opti white
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 13, 2009, 12:08:24 12:08 »

Cytat: "Alai"
A co jeżeli klient wybierze "za cienką" warstwę silikonu i akwarium puści? Wtedy na kogo to idzie?

Gdy rozmawiałem z Właścicielem Skorpiona on powiedział, że gdy chcę dać silikon o grubości szyby to po prostu daje się... grubszą szybę. Tu niestety trzeba wybrać...albo grubszy silikon ("brzydszy" i tańszy), albo grubsza szyba ("ładniejsza" i droższa). Z tego co pamiętam miał w magazynie akwaria OW z 3 rodzajami grubości spoin.
Zapisane
www.akwapasja.pl
https://www.facebook.com/akwapasjaPL
Mój fishroom: Pyrzycka 33, Szczecin.
Tel. 608 585 535. Zapraszam.
Strony: « 1 2 3 4   Do góry