Zachodniopomorskie Forum Akwarystyczne > 113-375

200l dla "leniuszka"

(1/5) > >>

Robert:
Witam jako, że lubię sobie po oglądać tutaj zdjęcia to też zdecydowałem się wstawić swoje. Fotograf ze mnie żaden akwarysta niedzielny, ale ryzykuję może inni też pokażą swoje fotki.
* Akwarium :200l ale nie całe bo to profil 100x40x50
* Filtracja :tetratec 700 ex czy jakieś inne literki nie pamiętam  ;)
* Oświetlenie :standard t8 2x30w ale troszkę zmienię na dniach będzie t5 2x45w
* Ogrzewanie :150w eheim
* Podłoże :żwirek z przed 5-ciu lat przysypany aq 2
* Dekoracje :jakiś korzeń
* Inny sprzęt :brak
* Parametry wody :nie mierzę
* Nawożenie :kulki gliniane w podłożu
* Flora :echinodorus tanzende-tenellus-amazonicus, bacopa crenata, crypyocoryna becetti, hygrophila glabera, limnophila sessiliflora, blyxa japonica, ludwiga repens, anubias, microzorium i jeszcze wiele innych  ::) chyba za dużo, ale zobaczę jak urosną o ile w ogóle urosną (za ewentualne błędy w pisowni przepraszam nazwy łacińskie duża litera i ..........)  :P
[size=E10pt]* Fauna :na start były mieczyki 1+2,otoskix6, zbrojnikx2, kirys pstryx5 i tydzień temu neon czerwonyx40, a i zapomniałe ramirezka 1+2 czemu tak bo tak wyszło tyczy się ramirezek  ;D
* Opis zbiornika :wiele do zrobienia, ale czasu mało  :o Akwarium zalane 20.12.2014 temperatura 26-27 stopni.



A teraz pytanie do Was  :'( bo trochę mi tu jeszcze smutno jeżeli chodzi o obsadę  :) czy można jeszcze by było coś dodać  :) czy już raczej jest to max w tym zbiorniku  :-[
Tak dużo tutaj i wszędzie o krewetkach  :) czy do mojego akwarium by pasowały jakieś i czy warto się nimi zajmować (ładnie wyglądają, fajne zachowanie mają itp.)  :( Na koniec proszę mnie mocno nie ganić  :P ale wszelką krytykę przyjmuje  ;)
Za jakiś czas może zrobię aktualizację  ;) jak będzie co pokazać  :-\

domcia920202:
Jak dla mnie Super. Mi sie podoba :) rośliny fajnie sie komponują.
Co do krewetek ja bym u cb wpuscila. Jakies redki lub yellow aby bylo je widac :)
Ramirezki moga je czasem skubnąć i miecze...
ja u siebie przy przy mieczach, molkach i bojownikach nie mialam duzych strat. Jak krewetka po wylince sie zapomniała i wyszla to rybki miały jedzonko.

akwariumdlakazdego:
Bardzo ładne, zadbane akwarium. Kondycja roslin super!  Ogólnie nie lubie zbiorników z duża ilością gatunków roślin ale Tobie się udało.

Robert:
 :-\ domcia i akwariumdlakazdego  ;D ja dalej nic nie wiem o tych krewetkach oprócz tego co przeczytałem  ;) a już chyba wszystko przeczytałem  ;D żartuję oczywiście dla mnie czarna magia te krewetki, a i inni też się czegoś dowiedzą pewnie z ciekawością bo to forum już trochę smutne się robi  :P oddam-sprzedam-zlikwiduję jak wymienię to jeszcze znaczy coś zostaje  :-* żarcik taki nie do końca  :)
czy te krewetki potrafią się rozmnożyć bez opanowania ilości w akwarium ogólnym  :( bo to też by mi się nie podobało do końca  :-[

domcia920202:
... co do funkcjonowania forum to masz racje, niestety
czego nie wiesz ? co chcesz wiedziec ?
zorganizuj sobie na probe 10 czerwonych krewetek, aby byly samce i samice... i obserwuj
:)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej