Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:
Strony: 1   Do dołu

Autor Wątek: Jaki gatunek ryb do akwarium 375L  (Przeczytany 4454 razy)

buba690

  • Gaduła
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 59
Jaki gatunek ryb do akwarium 375L
« dnia: Czerwiec 11, 2016, 20:06:09 20:06 »

Witam
Mam pytanie posiadam akwarium 375 L i poszukuję propozycji obsady raczej jeden gatunek posiadam filtrację narurową.
Miałem akwarium roślinne ale zlikwidowałem ze względu na częste wyjazdy.Chciałbym ryby tanganika , malawi , dlatego też pytanie jeden gatunek czy mieszany ewentualnie proszę o propozycję obsady. Proszę o wypowiedzi podpowiedzi i nakierowanie na gatunki ryb. Dziękuję i pozdrawiam.
Zapisane

brightblade

  • Ogromna gaduła
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 114
Odp: Jaki gatunek ryb do akwarium 375L
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 11, 2016, 21:00:29 21:00 »

Witaj, może pielęgnica pawiooka?
Zapisane

krzysiutoja

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 422
Odp: Jaki gatunek ryb do akwarium 375L
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 11, 2016, 21:42:29 21:42 »

Witam jak jeden gat to placidochromis mdoka white lips z non mbuna  z mbuna pseudotropheus acei ngara jeżeli wielogatunkowe to jest trochę możliwości w tym zbiorniku śmiało 3 gat średniej wielkości ryb z j Malawi Na Astronotus ocellatus stanowczo za mały zbiornik oczywiście to moje zdanie         
Zapisane

buba690

  • Gaduła
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 59
Odp: Jaki gatunek ryb do akwarium 375L
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 13, 2016, 19:04:43 19:04 »

Dzięki serdeczne za podpowiedzi.
Zapisane

buba690

  • Gaduła
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 59
Odp: Jaki gatunek ryb do akwarium 375L
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 26, 2016, 05:32:20 05:32 »

Witam
mam pytanie do osób akwarystów o podzielenie się doświadczeniami z biotopem ameryka południowa . chodzi mi o obsadę do akwarium jakie parametry wody no i plusy i minusy tego biotopu. Dziękuję i pozdrawiam.
Zapisane

Lukas

  • Gaduła
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 54
Odp: Jaki gatunek ryb do akwarium 375L
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 26, 2016, 21:13:23 21:13 »

Ja u siebie mam dzikie biotodoma cupido, geophagus red head oraz satanoperca lilith wszystkie rybska trzymane na kranowce, rht obecnie inkubuja maluchy w pyskach, biotodomy także wycierały się kilka razy. Osobiście nie sprawdzam parametrów już gdzieś od roku, co tygodniowa podmiana wody urozmaicona dieta i jak najmniej mieszania w zbiorniku. Co do obsady to musiał byś podać wymiary zbiornika bo to dość ważne, zwłaszcza przy ziemiojadach. Ja obecnie likwiduje jedno akwa i mam do sprzedania stadko guianacara owroewefi, jeśli będziesz zainteresowany napisz napewno się dogadamy.
Zapisane

buba690

  • Gaduła
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 59
Odp: Jaki gatunek ryb do akwarium 375L
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 27, 2016, 17:22:40 17:22 »

Dziękuję za odpowiedź akwarium 150x50x50 jest na razie puste bo sprzątnąłem je bo ryby sprzedałem i szukam dalszego natchnienia na coś innego z miłą chęcią bym wziął bym ryby ale na pewno nie teraz z powodu wyjazdu na miesiąc , ale szukam jakiejś trafnej podpowiedzi ziemiojady widziałem już parę razy u znajomych i robią bardzo fajne wrażenie i cieszą oko.Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
Zapisane
Strony: 1   Do góry