Zachodniopomorskie Forum Akwarystyczne > Akwarystyka morska

AKWARIA MORSKIE - zakładanie, serwis, opieka

(1/5) > >>

Adi:
Chętnie pomogę w założeniu akwariów morskich. Zajmuję się również opieką i serwisem.

'Kawałek własnej rafy' w domu, biurze, praktyce lekarskiej, hotelu czy restauracji to pełen relaks dla siebie samego/samej oraz naszych gości.
Każdy chce to przynajmniej jeszcze raz zobaczyć!

Proszę o kontakt na PW.

Oto kilka przykładów akwariów, którymi się opiekuję.

Pavulon:
Ładne :)
Rozumiem, że pomoc poprzez forum jest darmowa, jednak taka opieka jaka prowadzisz wymaga już wyłożenia pewnych funduszy. Podejrzewam, że zależy ich wielkość od wielu czynników, jednak może tak z grubsza byś nam przybliżył koszta z tym związane.
No chyba że się mylę to sorry :) Pytam z czystej ciekawości. pzdr

Maras:
Właśnie miałem zagadnąć o te przybliżone koszty. Akwarium powiedzmy 1000 l - jaki jest (bardzo szacunkowy) koszt usługi w stylu: "Pan przyjdzie, Pan zobaczy". Chodzi mi o opiekę nad zbiornikiem.

Pawel:

--- Cytat: Maras w Sierpień 20, 2012, 17:20:18 17:20 ---Właśnie miałem zagadnąć o te przybliżone koszty. Akwarium powiedzmy 1000 l - jaki jest (bardzo szacunkowy) koszt usługi w stylu: "Pan przyjdzie, Pan zobaczy". Chodzi mi o opiekę nad zbiornikiem.

--- Koniec cytatu ---
Bardzo dobre pytanie - w sumie też ciekawe jaki jest koszt takich usług dla akwariów słodkowodnych

walteri:

--- Cytat: Pawel w Sierpień 20, 2012, 18:10:06 18:10 ---Bardzo dobre pytanie - w sumie też ciekawe jaki jest koszt takich usług dla akwariów słodkowodnych

--- Koniec cytatu ---

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej