Zachodniopomorskie Forum Akwarystyczne > Akwarystyka morska

Akwaria na zamówienie

<< < (2/8) > >>

Damianzuz®:
W szczecinie akwaria klei Przemek Wieczorek i robi ich w miarę dużo. Jeżeli będziecie mieli lepszą ofertę od niego to pewnie uda wam się coś zdziałać ale czy to będzie opłacalne. W Szczecinie akwarystyka stoi bardzo cienko.
Jeżeli ktoś będzie chciał namiar na niego to na dyskowcach.info.

mirek8:
Skoro Admin Robi reklame to i ja się wypowiem . Przemek wykonuje piękne akwaria natomiast mało wytrzymałe. zdania są podzielone jedni ze znajomych mówią że super i że stoją do dziś po kilka lat jedni że szkła pękają albo są źle wypoziomywane dlatego miło by było kogoś kto niedość że zrobi konkurencje to i tanio i solidnie .
Po za tym jest strasznie nerwowy i porywczy i Pamiętajcie to On ma racje  :)
Wystarczy poczytać niektóre wątki tutaj na forum :) To  tak z ogólnej obserwacji . Lepiej dmuchać na zimne :)

korzenioland:
Skoro porywczy, to nie dziwne, że pękają ;)

Pavulon:
Mirek8 -- robiąc komuś taką anty reklamę jaką zrobiłeś Przemkowi myślę, że w razie czego będziesz umiał udowodnić swoje słowa-- nie mówię, że tu ale w razie czego- tym bardziej, że sam piszesz o porywczości Przemka. Pamiętajmy, że pomówić łatwo, ale później nawet po wyprostowaniu sprawy zawsze gdzieś coś komuś zostaje, że z tym gostkiem coś było nie tak. Szczególnie w biznesie na takie wypowiedzi należy mieć dowody.
A wracając do tematu :D sam nie długo będę robił 2-3 szkiełka nietypowe i chętnie zapoznam się z jakimś nawet "na oko" cennikiem-- ile zł za litr albo jakieś tam. Może zrób jakieś przykładowe 3-4 oferty na różne szkiełka z różnych szyb. To da pewien zarys, Oczywiście jak to jest możliwe. Pzdr i powodzenia

mirek8:

--- Cytat: Pavulon w Styczeń 29, 2013, 15:39:38 15:39 ---Mirek8 -- robiąc komuś taką anty reklamę jaką zrobiłeś Przemkowi myślę, że w razie czego będziesz umiał udowodnić swoje słowa-- nie mówię, że tu ale w razie czego- tym bardziej, że sam piszesz o porywczości Przemka. Pamiętajmy, że pomówić łatwo, ale później nawet po wyprostowaniu sprawy zawsze gdzieś coś komuś zostaje, że z tym gostkiem coś było nie tak. Szczególnie w biznesie na takie wypowiedzi należy mieć dowody.
A wracając do tematu :D sam nie długo będę robił 2-3 szkiełka nietypowe i chętnie zapoznam się z jakimś nawet "na oko" cennikiem-- ile zł za litr albo jakieś tam. Może zrób jakieś przykładowe 3-4 oferty na różne szkiełka z różnych szyb. To da pewien zarys, Oczywiście jak to jest możliwe. Pzdr i powodzenia

--- Koniec cytatu ---
Szkiełka które były robione dla znajomych powiedzmy pół na pół byli zadowoleni i pół nie zresztą sam polecałem im przemka a reszte co i jak to na innych forach oraz na allegro się działo , niestety nazwisk nie podam z przyczyn wiadomych , natomiast daleko nie szukając z tego forum masz topic dotyczący porywczości i wymądrzania się tego Pana :

http://www.akwa.szczecin.pl/pozostaly-sprzet/naprezenia-w-akwarium/

Nie mnie oceniać jednakże jak ktoś poszuka to coś dla siebie znajdzie :)

Dodatkowo były również inne sprawy. Tak jak pisałem można wszystko wyczytać tu jak i u wujka google ;)
Antyreklama tylko dlatego że była reklama więc chyba naturalne zachowanie nierozumiem po co się oburzasz :) pozdro

Porywczość to zachowanie - nie mieszaj to z interesami. interesy to akwaria dobrze lub źle sklejone :)

Po za tym nikomu się na słowo niewierzy :) to jest moje doświadczenie jak inni mają inne proszę tutaj śmiało się bronić i dopisywać zawsze coś będzie czytelniejsze i pewniejsze z kim i jak robi się interesy:)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej