Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:
Strony: « 1 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Akwaria na zamówienie  (Przeczytany 27600 razy)

mirek8

  • Ogromna gaduła
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 263
    • Hodowla Taiwanów Szczecin
Odp: Akwaria na zamówienie
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 31, 2013, 12:28:33 12:28 »

Damianzuz® - Dokładnie tak jak mówisz nie inaczej:)
MArcin podaj mniej więcej cennik przykładowy :)
Wydaje mi się że odpowiednio od rodzaju szkła powiedzmy cene za 1 litr klejonego akwa? czy jakoś inaczej by można było zrozumieć.
Ja np byłbym zainteresowany ceną akwarium 30x30x30 z czego 2 boki i front z Opti white reszta float + pokrywka. silikon bezbarwny .
Zapisane
>> zapraszam na Facebooka << https://m.facebook.com/SpokoMalawi/
>> hobbystyczna hodowla <<
>> Taiwan Bee Blue Bolt Panda Crystal Caridina <<

MarcinAkwaria

  • Narybek
  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6
Odp: Akwaria na zamówienie
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 31, 2013, 21:32:10 21:32 »

Pokrywy itd to raczej chyba nie bo zajmujemy się szkłem, z ofertą mamy trochę problem bo na cene składa się aktualna cena szkła+wkład pracy a ciężko podać cene jeśli nie bardzo wiemy jakie jest zapotrzebowanie na rynku.Co do Przemka to uwazam, że nie możecie go tak oceniać - jednemu się podoba, u innego coś nie poszło, różnie bywa ale pewnie robi co może żeby jakoś to szło.My zajmujemy się szkłem od dawna więc obrobienie i poskładanie tego do kupy nie stanowi problemu. Jakoś na przyszły tydzień może nam sie uda wymyślić jakąś ofertę cenową ale nie ukrywam, że łatwiej byłoby nam wycenić konkretne indywidualne zamówienia,łącznie z dojazdem i pomiarami na miejscu u klienta jeśli test to jakiś nietypowy baniak np w zabudowie...
Zapisane

krzysiutoja

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 422
Odp: Akwaria na zamówienie
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 31, 2013, 22:14:29 22:14 »

Fajnie zajmujecie się szkłem . Interesuje mnie szyba np 250 na 60 czy jest możliwość kupna 
Zapisane

Pawel

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 4823
    • Zachodniopomorskie Forum Akwarystyczne
Odp: Akwaria na zamówienie
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 31, 2013, 23:57:49 23:57 »

Proponuje abyscie przygotowali taka standardowa ramowke najpopularniejszych wymiarow.


Kolejna kwestia, czy podejmujecie sie wymiany szyby w akwarium lub polerowania porysowanych szyb w akwarium?:)



Zapisane
Dobry dyplomata improwizuje to, co ma powiedzieć oraz dokładnie przygotowuje to, co ma przemilczeć
Charles De Telleyrand-Perigord

mirek8

  • Ogromna gaduła
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 263
    • Hodowla Taiwanów Szczecin
Odp: Akwaria na zamówienie
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 01, 2013, 12:37:31 12:37 »

Pokrywy itd to raczej chyba nie bo zajmujemy się szkłem, z ofertą mamy trochę problem bo na cene składa się aktualna cena szkła+wkład pracy a ciężko podać cene jeśli nie bardzo wiemy jakie jest zapotrzebowanie na rynku.Co do Przemka to uwazam, że nie możecie go tak oceniać - jednemu się podoba, u innego coś nie poszło, różnie bywa ale pewnie robi co może żeby jakoś to szło.My zajmujemy się szkłem od dawna więc obrobienie i poskładanie tego do kupy nie stanowi problemu. Jakoś na przyszły tydzień może nam sie uda wymyślić jakąś ofertę cenową ale nie ukrywam, że łatwiej byłoby nam wycenić konkretne indywidualne zamówienia,łącznie z dojazdem i pomiarami na miejscu u klienta jeśli test to jakiś nietypowy baniak np w zabudowie...
Jesteście na rynku szklarskim ''X - czasu" Marcinie i nie macie żadnej oferty ???
A pokrywke chodzilo mi ze szkiełka taką nakrywkową  :P..
Rozumiem również że to duży wkład ,materiał itp :o ale to zabrzmiało tak jakbyście najpierw składali poświecali czas  i dopiero podawali cenę?
Dziwnie trochę zaczynasz pisać. :o :o :o Albo ja nie teges to rozumiem.
Podałem ci wymiary szkiełka jakie mnie interesuje więc potrafisz mi wycenić? hmmm... ??? ???
Pozdro
Zapisane
>> zapraszam na Facebooka << https://m.facebook.com/SpokoMalawi/
>> hobbystyczna hodowla <<
>> Taiwan Bee Blue Bolt Panda Crystal Caridina <<

gandalf

  • Nowy
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2
Odp: Akwaria na zamówienie
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 23, 2016, 10:53:50 10:53 »

Swoje pierwsze duże akwarium (120 x wys 50 x szer 40 i grubości szkła 10 mm) zamówiłem właśnie u Przemka ze Szczecina, o zgrozo czytam te opinie o wytrzymałości jego zbiorników to aż mnie stres ogarnia. Mój zbiornik ma już 2 lata i nadal wygląda jak by miał stać tam kolejne 4-5. Wydaje mi się że te opinie na temat wytrzymałości są trochę na wyrost jeśli ktoś nie podaje konkretów. Możliwe że ktoś miał pecha bo to może się zdarzyć ale generalnie nie wiele jest złych opinii o akwariach klejonych przez Przemka (pomijam charakter bo dla akwarium to bez znaczenia a i ja nie mam zastrzeżeń zwłaszcza że każdy ma lepszy i gorszy dzień) Teraz będę chciał kolejny zbiornik od Przemka i tak czytając jednak trochę ludzi do Niego wraca czyli nie jest tak źle jak Tu ludzie piszą, nie mniej jednak warto przeczytać każdą opinie :)
Zapisane
Strony: « 1 2 3   Do góry