Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:
Strony: 1   Do dołu

Autor Wątek: A może mała galeria?  (Przeczytany 3941 razy)

Sławek

  • Administrator
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1330
A może mała galeria?
« dnia: Wrzesień 06, 2010, 20:05:16 20:05 »

Jak widać coraz więcej forumowiczów zaczyna się "bawić" kreweciami,proponuję by zrobić galerię naszych małych stworków.
Nie jest ważne czy ktoś ma 3xs czy potoczne redki,ważne by pokazać coś swojego,zawsze można później się wymienić dla wzmocnienia barwy,czy poradzić ,zapytać,wszysto to dla naszego przyjemnego oglądania i stworzenia odpowiednich warunków robalkom ;D
Co o tym myślicie?jeśli tak to robimy galerię krewetek  ;D
Zapisane
Nie wyrażam zgody na kopiowanie tekstów moich postów w całości i ich części na innych forach i platformach informacyjnych bez mojej zgody.

Kasia

  • Moderatorzy
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1292
Odp: A może mała galeria?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 06, 2010, 20:19:03 20:19 »

Sławku, dobry pomysł. Ale galerię kreweci stwórzmy w "galerii". Można tam stworzyć kolejny poddział, pt: krewetkaria
Zapisane

Adek

  • Bardzo wygadany
  • ******
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 577
    • http://www.akwa.szczecin.pl/
Odp: A może mała galeria?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 06, 2010, 20:27:34 20:27 »

Ja sądzę, że to dobry pomysł :D
np. Ktoś założy temat  "Neocaridina heteropoda var. red - Red Cherry " i wszyscy którzy mają zdjęcia tych kreweci będą tam wstawiać itp.. :D żeby nie robić takich "mixów"
Zapisane
!!! DO ODWAŻNYCH ŚWIAT NALEŻY !!!

Kasia

  • Moderatorzy
  • Bardzo wygadany
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1292
Odp: A może mała galeria?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 06, 2010, 20:32:12 20:32 »

Ja sądzę, że to dobry pomysł :D
np. Ktoś założy temat  "Neocaridina heteropoda var. red - Red Cherry " i wszyscy którzy mają zdjęcia tych kreweci będą tam wstawiać itp.. :D żeby nie robić takich "mixów"

aj, po co sobie tak utrudniać  życie ;) Jak dla mnie wystarczy odpowiedni poddział i kazdy user będzie mógł wrzucac zdjęcie swoich podopiecznych oczywiście podpisana nazwa itp. Fajnie byłoby oprócz samej nazwy podać też charakterystyczne cechy danej krewetki, co lubi, czego nie itp.
Zapisane

Monia.kl

  • Gaduła
  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 90
Odp: A może mała galeria?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 07, 2010, 15:52:53 15:52 »

Ja sądzę, że to dobry pomysł :D
np. Ktoś założy temat  "Neocaridina heteropoda var. red - Red Cherry " i wszyscy którzy mają zdjęcia tych kreweci będą tam wstawiać itp.. :D żeby nie robić takich "mixów"
popieram ten pomysł bo bez sensu żeby ktoś np na jedno zdjęcie zakładał nowy wątek. ja proponuję tak: pierwsza osoba mająca konkretną krewetkę podaje całą nazwę cechy charakterystyczne i wrzuca fote inni wrzucają kolejne w tym samym temacie. Bo jeśli ktoś chce po prostu dać zdjęcia wszystkich kreweci jakie ma w akwa razem to jest dział podrzędny 'Akwaria typu "kostka" (cube)' czy jeśli w większym to w odpowiednim dziale - może to wrzucić tam, a dział krewetek byłby galerią "gatunków krewetek".
Zapisane

Crystal

  • Rozgadany
  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 24
    • Crusta Justa
Odp: A może mała galeria?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 01, 2010, 04:41:39 04:41 »

Zamieścilem galerię kilku odmian Tger Cantonesis w dziale Mieszkańcy naszyych akwariów.
Zaraz dodam tam swoje Snow Whity
Zapisane
Strony: 1   Do góry